Автор Тема: Пак за наемките  (Прочетена 1153 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ccbb

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +47/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Пак за наемките
« -: Декември 29, 2017, 10:39:52 am »
Жертвам една наемка 50 ниво и вдигам нивото примерно на тъмно синя наемка. Получавам произволна наемка от същия клас пак тъмно синя. Наемката вече има точно 4 умения(колкото си трябва за тъмно синя), нооо те винаги са на ниво 1. Ако бях вдигнал обикновена наемка и после я бях направил тъмно синя, тя пак щеше да има 4 умения, но на различни нива.
Има броблем при някои от старите наемки. Имам обикновена наемка с 3 умения. Дигам й цвета един път и нищо ново не ми дава. До тук добре, защото за светло синя наемка си има 3 умения и е нормално нищо да не ми даде. Вдигам я втори път и пак нищо не  се променя, а би трябвало да ми даде 1 допълнително умение.

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re: Пак за наемките
« Отговор #1 -: Декември 29, 2017, 04:08:37 pm »
имаш ли екипирани предмети които да дават някакви умения? защото ми направи впечатление, че ако наемката има екипирани предмети които дават умения, след повишаване на  редкостта може да не даде повишаване на нито едно умение.на няколко пъти се случи и при мен, затова вече внимавам.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Пак за наемките
« Отговор #2 -: Декември 29, 2017, 06:29:45 pm »
Да, при тези неудачни нововъведеня при наемниците е най-добре да ги събличаш преди да правиш каквото и да е с тях.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!