Автор Тема: Тъмен мистик - проблемни умения.  (Прочетена 1010 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ccbb

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +47/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Тъмен мистик - проблемни умения.
« -: Октомври 02, 2018, 05:04:01 pm »
Здравейте. Днес пробвах няколко стратегии за тъмен мистик и изгледах10-15 битки. Забелязах следните проблеми:
-Ако героя ми има ефекта "атакуващо заклинание" и използва "удар на омразата", то "ат. заклинание"  не сработва. Или наче казано на теория героя ми трябва да нанесе на произволна мишена удар, тя да бъде прокървена и всички мои помощници на същия ред да се изредят на тази произволна мишена. В действителност героя ми само удря произволна мишена. Тя прокървява и това е. Само ако произволната мишена и текущата мишена са една и съща мишена, тогава се задейства и "атакуващото заклинание".
-"Удар на омразата". Пише, че ще нанася Х% щети всеки рунд за 3 рунда.Като посочиш кървяща от това умение жертва, ти пише други неща. Някакъв % шанс да нанесе  някакъв % щета.
-"Облак на покварата". Нанася 90% щети на всички. Аз питам 90% от какво? Един път точеше 90 щети друг път по 513?!? Отделно това умение нанася допълнителни щети, ако жертвата кърви или има ефекта "изпиване на живота". Това не работи. Също така в 80-90% от случаите "Облак на покварата" се пуска 1-3 рунд, а "изпиване на живота" 5 рунд нагоре.
- Като цяло лилавите умения ги използва последни. Мисля, че трябва да е обратното.
-"Отслабващ удар". Не съм 100% сигурен, но не се натрупват ефектите.
-"Изпиване на живота" звучи много добре. Като превърнеш думите в цифри дори при 1200 интелект нищо особено не се получава.
Имам и един въпрос. Защо повечето доп. щети на мистика от ефекти са "Чисти щети" , а на другите класове не са?