Автор Тема: Взе ми ходовете , а не стана нищо  (Прочетена 1202 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dreamer

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Взе ми ходовете , а не стана нищо
« -: Август 28, 2009, 11:34:41 am »
Пратих си героя да се бие , изхабих 20 хода , а нито ми падна живота , нито спечелих някакво злато , нито опит  или някакви предмети
Искам си ходовете !!!!!!!!

ник - dreamerbg69

Неактивен mitrele

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +1/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Взе ми ходовете , а не стана нищо
« Отговор #1 -: Август 28, 2009, 12:41:12 pm »
Това не е само при теб така при мен е същото, бях писал за това ,но се падна да бъдат в отпуска и не ми отговори после никой.
Проблема е когато отидеш на битка - взима ти от точките за действие но не отчита ,че си я провел колкото и да цъкаш.
Аз му намерих лек за това ама защо трябва да е така вместо да цъкнеш един път и да проведеш действието.
Лека е : цък на бутончето ако не отчете нищо цък на герой после връщаш на карта където е битката и така си играеш докато ти отчете или ЗАХАПЕ :) в никакъв случай не натискай бутона за битка докато не ти отчете предишната иначе губиш безсмислени точки.
Това е на браузъра на firefox на IE не съм го тествал но на Опера върви перфектно малко бави ама е добре пред загубите.

Неактивен FasoMaso

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 17
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Взе ми ходовете , а не стана нищо
« Отговор #2 -: Август 28, 2009, 06:53:08 pm »
На IE също върви добре.
С firefox-а и аз имах проблем, но го преинсталирах и сложих само основните add-on-и. И няма проблем. Опитвам да разбера кога firefox-а го прави проблема ... но все още без успех.
Така че ... ето ти няколко решения - действай!