Автор Тема: Относно темата на rokki за PvP турнира  (Прочетена 1376 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Първо искам да помоля rokki да не си заключва темите постоянно. Няма да го изям.

Цитирам: "Гледам че Jagermeister е ниво 39 от  два дена и пак си е 3 в кат 6 в пвп турнира  :D :D :D"

1. Проблемът е докладван още преди два дни в "обратна връзка". През цялото време бях с рейтинг 0, а идеята ми беше да участвам в турнира в кат. 4. Явно нещо се скапва, ако по време на турнир се рестартира герой.
2. Ако решат да го оправят това, следва да се начисли втора награда на Jagermeister в кат. 4 и трета на AfterShock в кат. 6.
ДД

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Относно темата на rokki за PvP турнира
« Отговор #1 -: Юни 30, 2019, 09:25:39 am »
Аз рестартирах един герой и си  отиде в долната категория. А доколкото до заключването някои теми не искам да се разводняват и ги заключвам въпреки че раководството не ги чете

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Относно темата на rokki за PvP турнира
« Отговор #2 -: Юли 01, 2019, 12:55:08 pm »
Тук става въпрос за проблем, който е свързан с рестартиране по време на действащ турнир. За следващия всичко би трябвало да е наред. Защото по този начин може да се измести класирането за друга категория, както се и случи. И да, едва ли четат темите напоследък. Прав си за разводняването, но пък може някой да добави полезна информация. Извинявам се, ако случаят с мен не е такъв.
ДД