Автор Тема: Струва ли си?  (Прочетена 2525 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Струва ли си?
« -: Септември 18, 2009, 02:33:38 pm »
Струва ли си да дитам кат 2 до легендарни?Всимсъл хубавите работи ще ги купуват ли?
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Струва ли си?
« Отговор #1 -: Септември 18, 2009, 02:34:49 pm »
не особено, има повече хора с диаманти в трета

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Струва ли си?
« Отговор #2 -: Септември 18, 2009, 02:36:48 pm »
Още мнения
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Струва ли си?
« Отговор #3 -: Септември 18, 2009, 03:15:35 pm »
Все още итеми в категория 3 са с класа по добри от тези в 4-та категория а в предвид как се добиват някой руди и материли след половин година с това темпо може да видим някой епичен итем и в кат 4 за легерадни и дума да няма......... Всичко в 4-та категория рефрешва из магазините и които има късмет на високосна година и там излиза нещо добро

И след това кратко лирическо отклонение итемите в кат 3 е по изгодно да се правят понеже по добрите дето излязат се носят и в категория 4
Не е така, дай ми малко диаманти и злато и след максимум една седмица имаш първия епичен! Ако сега ми дадеш няколко стотин диаманта, ще ти "подаря" и на теб, стига да имам съответната рецепта, която пожелаеш :) Казвам подаря, защото при сегашните условия ще струва хиляди... Може и много по-скоро да излезе, дори аз трябваше вече да съм извадил, но айде да не се изхвърлям... И все пак се очудвам че по-богатие все още нямат, все пак има такива които са се наяли къде с модераторски диаманти, къде с румънски... Аз примерно си бачкам само по 24 хода на ден и пак не мога да ги изхабя всичките, поради липсата на ресурс, който освен че имат кой да им го добива, също така се купува с диаманти. Отделно смятай още над 100-200 хода само от допълнителни, откакто е пусната 4-та и които пак се купуват с диаманти. Вярно че е малко и въпрос на късмет, но трябваше да има епични вече...

И това без да броим че доста хора имат запас от стомана, а други си имат епични брони още от преди, трети като мен вече са в пета категория, четвърти просто нямат достатъчно диаманти и при пети е комбинация от тези причини за да не могат да си дадат чак толкова зор... Но на теория трябваше да има вече ;)

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Струва ли си?
« Отговор #4 -: Септември 18, 2009, 03:20:16 pm »
Ами аз искам да дигам 3та даже имам 2 рецепти ама нямам материала.И за тва сега като няям храна а имам точици майсторя само с материали изкопани от мен.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

tyty_man85

  • Гост
Re:Струва ли си?
« Отговор #5 -: Септември 18, 2009, 10:06:51 pm »
Остави го великия майстор ,и коментара му (Ако сега ми дадеш няколко стотин диаманта) защо ли ми е познат от някъде  ;D ама да не задълбавам още повече ще спра до тук  ;)

Неактивен tututu

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 640
  • Karma: +47/-90
  • Любимата ми игра
    • Профил
Re:Струва ли си?
« Отговор #6 -: Септември 18, 2009, 10:09:44 pm »
определено не си заслужава прави 3 категория

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Струва ли си?
« Отговор #7 -: Септември 19, 2009, 08:37:53 am »
Разбрано ще праим 3 кат ама сеа като имам точки и материал ще праим кат 2 ко да праа таз манджа никога не стига.Вчера можех за зема рецепта за кървава ярост която май е такава с рубин и можех да я зема за 2к злато ама забравих.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Струва ли си?
« Отговор #8 -: Септември 19, 2009, 04:20:08 pm »
Разбрано ще праим 3 кат ама сеа като имам точки и материал ще праим кат 2 ко да праа таз манджа никога не стига.Вчера можех за зема рецепта за кървава ярост която май е такава с рубин и можех да я зема за 2к злато ама забравих.
Не си загубил много, това е боздуган с рубин, няма да му смогнеш на рубините и за капак няма никой да ти го купува :)

Неактивен KingRatt

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 184
  • Karma: +16/-60
    • Профил
Re:Струва ли си?
« Отговор #9 -: Септември 19, 2009, 07:49:12 pm »
Аз пък те съветвам друго. Прави максимума във всички категории. 1,2,3,4,5 в последствие. Има защо да ти го казвам...Аз съм направил така, водя гилдия и мога да направя оръжието на всеки член без да му искам диаманти или каквото там се сетиш. Вторият ми герой пък прави броните и е горе долу на същото дередже!