Автор Тема: Равенство  (Прочетена 2098 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ahilix

  • Гост
Равенство
« -: Август 16, 2009, 04:39:23 pm »
Да ви кажа като цяло това е доста нелепо нещо..Като как ще убиеш някой и той ще те удари ;D Второто ,което пък вече е абсурдно - що за равенство е това , като играча практически губи ??? Добре - злато и предмети да не взима , ама опит защо не? Сега ще напиша нещо направо еретично - може ли да бъде коригирано така щото в някаква насока да има полза и за атакуващия? Предварително знам отговора ,ама неделя е , свободно време бол..Що да не помечтае човек.. ;D

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Равенство
« Отговор #1 -: Август 16, 2009, 04:50:22 pm »
Той нека да удря,ама поне с намалени на половина показатели,защото практически е мъртъв.
За опита съм напълно съгласен .
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

ahilix

  • Гост
Re:Равенство
« Отговор #2 -: Август 16, 2009, 04:58:21 pm »
Той нека да удря,ама поне с намалени на половина показатели,защото практически е мъртъв.
За опита съм напълно съгласен .
Бе не може да удря , бре..Това на шепот от отвъдното заприлича.. ;D Иначе си прав - ако не може умрелия да си е умрял поне нещо в агония да е..А за опита - просто ми се струва много уместно да се промени..

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Равенство
« Отговор #3 -: Август 16, 2009, 05:05:56 pm »
Винаги се хващате във визуалния вид на доклада. Просто и двамата предприемате атаката си едновременно (замахвате един срещу друг по едно и също време). Ама в доклада няма как да се изпише едновременно и затова изглежда така.

Относно частта с опита, има два изхода:
1) Героят ще взема някаква символична част
2) Просто ще се промени част от програмния код и вече вместо "Равенство" ще пише "Загуба" (когато и двете страни умрат в битка, победата може да е само морална)

ahilix

  • Гост
Re:Равенство
« Отговор #4 -: Август 16, 2009, 05:18:22 pm »
Винаги се хващате във визуалния вид на доклада. Просто и двамата предприемате атаката си едновременно (замахвате един срещу друг по едно и също време). Ама в доклада няма как да се изпише едновременно и затова изглежда така.

Относно частта с опита, има два изхода:
1) Героят ще взема някаква символична част
2) Просто ще се промени част от програмния код и вече вместо "Равенство" ще пише "Загуба" (когато и двете страни умрат в битка, победата може да е само морална)
Е той доклада нали е визуализация на битката..Какво да гледаме друго..Предложението ми при равенство да се гледа кой на какъв минус здраве остава и съответно победата да е по малко умрелия , щом така ще стоят нещата.. ;D

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Равенство
« Отговор #5 -: Август 16, 2009, 06:08:13 pm »
Ако умрат и "-" живота е равен,какво правим ;D ;D
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

ahilix

  • Гост
Re:Равенство
« Отговор #6 -: Август 16, 2009, 06:43:26 pm »
Ако умрат и "-" живота е равен,какво правим ;D ;D
Ще изчисляваме до 10 ти знак:))))

kokoko2

  • Гост
Re:Равенство
« Отговор #7 -: Август 27, 2009, 10:44:30 am »
и на мене ми се случи с едни мечки

kokoko2

  • Гост
Re:Равенство
« Отговор #8 -: Август 29, 2009, 07:20:02 pm »
и на мене ми се случи с едни мечки и мародери