Автор Тема: Изработване на обикновенна кожена броня  (Прочетена 1006 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hinkovor

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +4/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Изработване на обикновенна кожена броня
« -: Септември 07, 2009, 10:51:41 am »
Здравейте, нов играч съм и много неща не са ми много ясни. Стигнал съм до ниво 6. Получих задача в града на императорите за изработка на 3 броя обикновена кожена броня. Имам 31 одрани кожи. Когато се опитам да започна да ги изработвам получавам съобщения, че нямам необходимия ресурс. Не мога да разбера как да се справя.

И още един въпрос. Къде да открия "Бандата на Чарли". Имам задача да унищожа 5 бр. обикновен крадец но не я намирам тази банда.

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Изработване на обикновенна кожена броня
« Отговор #1 -: Септември 07, 2009, 10:53:47 am »
Кожата трябва да е обработена ти можеш ако си кожар ако не си трябва да си я купиш.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Изработване на обикновенна кожена броня
« Отговор #2 -: Септември 07, 2009, 11:25:12 am »
Здравейте, нов играч съм и много неща не са ми много ясни. Стигнал съм до ниво 6. Получих задача в града на императорите за изработка на 3 броя обикновена кожена броня. Имам 31 одрани кожи. Когато се опитам да започна да ги изработвам получавам съобщения, че нямам необходимия ресурс. Не мога да разбера как да се справя.

И още един въпрос. Къде да открия "Бандата на Чарли". Имам задача да унищожа 5 бр. обикновен крадец но не я намирам тази банда.
Имате 2 професии с едната се изработват предмети със втората се обработват материали(и копаят) , за производство на предмет се изискват само обработени материали. За това е препоръчително да сте в гилдия в която да си помагате с различни ресурси ...другия вариант е да си ги купувате от аукциона.

С качване на нивата се отключват зоните , мисля че при 7 ниво се отварят всички в долината на надеждата . Задачите в таверната НЕ са задължителни - изпълнявайте само тези които са изгодни за вас.