Автор Тема: Ювелира след 4-та категория променено..  (Прочетена 2173 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Ювелира след 4-та категория променено..
« -: Септември 10, 2009, 05:15:24 pm »
Ще бъдат изтрити всички точки в 4 кат , само за точките в основната професия ще има компенсация .
Изключение ще прави само ювелира , защото там категориите се вдигат с обработка и на обикновенни камъни .

Да ама ми ги взеха  :'(

.... сега имам 0 точки в 4-та категория ювелир и толкова и в 5-та която ми е заключена даже, а преди имах по 200 във всяка с изключение на 2-ра където имам 210..

Искам си 200 + 200 точки в ювелира за 4-та и 5-та категория..
« Последна редакция: Септември 10, 2009, 05:21:56 pm от DraganoW »
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

tyty_man85

  • Гост
Re:Ювелира след 4-та категория променено..
« Отговор #1 -: Септември 10, 2009, 05:18:47 pm »
чети малко във форума точките в 4-та категория се зануляват, и ти дават диаманти само за точките които с имал за първата професия

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Ювелира след 4-та категория променено..
« Отговор #2 -: Септември 10, 2009, 05:21:02 pm »
нали точно това казвам.. ювелира прави изключение.. и съм чел tyty.. за да кажа.. зануляват се, да но ювелира обработва в 4-та и 5-та категория с камъни от 1-ва.. тези 100+100 камъка не са ми паднали ей така без ходове, а компенсация за тях да няма...
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Ювелира след 4-та категория променено..
« Отговор #3 -: Септември 10, 2009, 05:22:48 pm »
Да ама ми ги взеха  :'(

.... сега имам 0 точки в 4-та категория ювелир и толкова и в 5-та която ми е заключена даже, а преди имах по 200 във всяка с изключение на 2-ра където имам 210..

Искам си 200 + 200 точки в ювелира за 4-та и 5-та категория..
Да странно звездите ги има в 5 а е заключена ...ще  се оправи предполагам ... и при мен е така !

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Ювелира след 4-та категория променено..
« Отговор #4 -: Септември 10, 2009, 05:25:05 pm »
да, а във 4-та няма звезди.. личи си че героя е имал в 5-та категория 200 точки от звездите, следователно е имал и в 4-та..
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

tyty_man85

  • Гост
Re:Ювелира след 4-та категория променено..
« Отговор #5 -: Септември 10, 2009, 05:25:57 pm »
И аз съм така с ювелира ми не си само ти, ама не ми е проблем за няколко дена ще ги вдигана до 4-та.Ама не е честно с ресурс 1-ва категория да дигаме до 4-та  и 5-та и тоя ресурси си ги копаш сам а другите са дали сумата ресурс както и аз за майстора ми на брони направил съм много опити за рядък на 4-та но тия ресурси не са ми върнати както и на другите така че нв знам какво се оплакваш
нали точно това казвам.. ювелира прави изключение.. и съм чел tyty.. за да кажа.. зануляват се, да но ювелира обработва в 4-та и 5-та категория с камъни от 1-ва.. тези 100+100 камъка не са ми паднали ей така без ходове, а компенсация за тях да няма...

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Ювелира след 4-та категория променено..
« Отговор #6 -: Септември 10, 2009, 05:32:47 pm »
tyty не се оплаквам за ресурса.. тъй като ресурса си е в мен, а точките ги няма, а на теб са ти дали диаманти като компенсация за точките в 4-та категория, за разлика от ювелира който в случая е губещата страна..
А и 4-та категория руда едва ли си копал тъй като няма в 3-та категория зони. за да ми твърдиш че си загубил точки в 4-та категория
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

tyty_man85

  • Гост
Re:Ювелира след 4-та категория променено..
« Отговор #7 -: Септември 10, 2009, 05:42:09 pm »
Ако си спомняш в началото ако си чел във форума  за 4-та категория трябваха само желязо за изработката на 4-та категория брони и съм направил поне 30-опита за рядък предмет по 6 кюлчета за всеки опит сметни си сам тоя ресурс няма да се върне  а и имаше и стоманени кюлчета  които трябваше да се копат в 4-та категория но ги копахме в 3-та

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Ювелира след 4-та категория променено..
« Отговор #8 -: Септември 10, 2009, 05:43:25 pm »
след малко ще бъдат възтановени точките на ювелирите

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Ювелира след 4-та категория променено..
« Отговор #9 -: Септември 10, 2009, 05:44:27 pm »
Ако си спомняш в началото ако си чел във форума  за 4-та категория трябваха само желязо за изработката на 4-та категория брони и съм направил поне 30-опита за рядък предмет по 6 кюлчета за всеки опит сметни си сам тоя ресурс няма да се върне  а и имаше и стоманени кюлчета  които трябваше да се копат в 4-та категория но ги копахме в 3-та
tyty пак не си разбрал не казвам че в 1-вия занаят не си имал, а във втория..
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

tyty_man85

  • Гост
Re:Ювелира след 4-та категория променено..
« Отговор #10 -: Септември 10, 2009, 05:49:10 pm »
Стига сме се заяждали за глупости не ми е това целта,крест каза че ще го оправят дано.
А и 4-та категория руда едва ли си копал тъй като няма в 3-та категория зони. за да ми твърдиш че си загубил точки в 4-та категория

tyty_man85

  • Гост
Re:Ювелира след 4-та категория променено..
« Отговор #11 -: Септември 10, 2009, 05:50:18 pm »
сега съм тръгнал към новата провка другото не ме интересува какво съм спечелил или загубил ми е все тая

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Ювелира след 4-та категория променено..
« Отговор #12 -: Септември 10, 2009, 06:45:11 pm »
Оправени са точките на Ювелирите, извинявам се за пропуска  :-[