Автор Тема: Призрачен ловец с лек меч  (Прочетена 862 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Призрачен ловец с лек меч
« -: Септември 10, 2009, 07:57:40 pm »
Вчера в главата ми влезе една много любопитна тема! Бях с арбалет,но реших да си взема лек меч 2 ра категория.Според мен това е най-доброто оръжие за призрачен ловец.Вярно, повечето играчи стрелци от топ 10 ходят с метални копия,но пък те са само 20 рунда! Лекия меч дава много хубав блок демидж и шанс за критъкъл и също така не дава минусуви показатели,като арбалета и мисля,че лъка.Вярно няма обсег,но от магиите на призрачния ловец те дават 3 обсег.Чакам вашите мнения по въпроса!

Неактивен ogunche

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 21
  • Karma: +7/-2
    • Профил
Re:Призрачен ловец с лек меч
« Отговор #1 -: Септември 10, 2009, 08:01:10 pm »
Все си мислех че трябва да имаш оръжие с обсег за да можеш да ползваш тази магия за +3 допълнително обсег
Благополучието е велик учител, неволята по-велик.
(Уилям Хазлит)

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Призрачен ловец с лек меч
« Отговор #2 -: Септември 10, 2009, 08:16:49 pm »
Съжалявам за грешката.Ама само да попитам диамантите на вятъра ли съм си хвърлил за меча? Рядък и дава - поражения 23-45,блок 16,жизненост 4 и шанс за критичен удар %6

ahilix

  • Гост
Re:Призрачен ловец с лек меч
« Отговор #3 -: Септември 10, 2009, 08:18:41 pm »
Съжалявам за грешката.Ама само да попитам диамантите на вятъра ли съм си хвърлил за меча? Рядък и дава - поражения 23-45,блок 16,жизненост 4 и шанс за критичен удар %6
Мда...При стрелеца по мое скромно мнение има 2 вида оръжие в зависимост от специализацията му - копията и лъка..П.П Ако си 3 то ниво разполагам с едни от най добрите образци на пазара..Може да драснеш на лично в играта ако те интересува..