Автор Тема: Задачи  (Прочетена 1196 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ozzito

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Задачи
« -: Септември 10, 2009, 09:56:57 pm »
Имам питане??? Що за задачи генерира системата. Ако реши някой да ги изпълни то той се е набутал на 1000%
Пример:

Както знаете, нашият град расте непрекъснато. И затова имаме постоянна нужда от сурови строителни материали. Може би ще можете да помегнете? Отидете в Селцето и съберете 11 броя от Медна руда. След това се върнете при мен за наградата си. Помогнете ни да построим бъдещето си!

Награда:
Злато : 105 - 180
Точки за действие : 2
 
Ако някой може да ми даде смислено обяснение къде тука има далавера да изпълняват задачи. Специално при тази се губят средно по 8 точки за действие, за 100 злато. Няма тръпка вече.

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Задачи
« Отговор #1 -: Септември 10, 2009, 10:08:50 pm »
много пъти хората от екипа са писали,че задачите от таверната не са главния доход на злато или какво и да било там!

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Задачи
« Отговор #2 -: Септември 10, 2009, 10:14:51 pm »
ако това твоето ти се струва абсурдно какво ще кажеш за това

Както знаете, нашият град расте непрекъснато. И затова имаме постоянна нужда от сурови строителни материали. Може би ще можете да помегнете? Отидете в Пътят на Капитана и съберете 13 броя от Смарагд. След това се върнете при мен за наградата си. Помогнете ни да построим бъдещето си!

Награда:
Злато : 105 - 180
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен ozzito

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Re:Задачи
« Отговор #3 -: Септември 10, 2009, 10:20:30 pm »
DraganoW тебе са те прее***и повече. Имам молба към екипа на играта. Седнете си на 3-те букви и направете играта малко по забавна.

Неактивен nrganev

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 188
  • Karma: +24/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Задачи
« Отговор #4 -: Септември 10, 2009, 10:31:23 pm »
Не всички са гадни.Има и хубави.в града на императорите онзи ден завърших такава :
Напрвете 3 обикновени брони.
300 - 500 злато
1 точка действие

На печалба си със злато, печелиш 12 занаятчийски точки в първа категория.

Неактивен bobo1994

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +10/-43
    • Профил
Re:Задачи
« Отговор #5 -: Септември 10, 2009, 10:34:23 pm »
според мен наистина трябва да увеличат възнаграждението от мисиите от таверните но с това твое изказване програмистите ще те напсуват яко сръбската ;D ;D ;D и ще продължат работата по рецепти 4 категория . това е от мен (сори ако съм те обидил с нещо не съм го целял)

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Задачи
« Отговор #6 -: Септември 11, 2009, 12:18:31 am »
Имам питане??? Що за задачи генерира системата. Ако реши някой да ги изпълни то той се е набутал на 1000%
 
Ако някой може да ми даде смислено обяснение къде тука има далавера да изпълняват задачи. Специално при тази се губят средно по 8 точки за действие, за 100 злато. Няма тръпка вече.
В играта няма далавери .Всеки преценява сам коя задача да поеме или да откаже.
Подготвени са и сюжетни задачи - които са последователни и съответно ако решите да ги поемете за да получите следваща трябва да изпълните текущата .
Възнагражденията в сюжетните задачи са доста атрактивни (на по-високо ниво -диаманти , бижута ,опит) въвеждането им ще се забави поради промяната на зоните в провинциите.