Автор Тема: Искам да попитам нещо за кожите .  (Прочетена 2000 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Искам да попитам нещо за кожите .
« -: Септември 13, 2009, 04:03:41 pm »
Въпрсоът ми е следният . Намирам се в категория 2 със достатъчни точки за да обработвам средни кожи и да правя продукти от 2-ра категория . Но видях че някои рецепти изискват и леки кожи . А досега в категория 2 не съм срещнал такива . И мисълта ми е дали някаде могат да се намерят или въобще да не се занимавам с обработка на оръжия а само да си продавам кожите . Благодаря предварително .

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Искам да попитам нещо за кожите .
« Отговор #1 -: Септември 13, 2009, 04:07:52 pm »
Леките кожи са 1 категория,само там падат.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Искам да попитам нещо за кожите .
« Отговор #2 -: Септември 13, 2009, 04:08:01 pm »
Леки кожи винаги можеш да намериш в аукциона, друг е въпроса дали ще ти харесат цените на които ги продават.
Но имай на ум и това,че занаят за да се развие както трябва изисква много ресурси.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

tyty_man85

  • Гост
Re:Искам да попитам нещо за кожите .
« Отговор #3 -: Септември 13, 2009, 04:08:24 pm »
В равнината на надеждата могат да ти паднат но според мен няма смисъл да си хабиш точките за тях.
« Последна редакция: Септември 13, 2009, 04:10:12 pm от tyty_man85 »

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Re:Искам да попитам нещо за кожите .
« Отговор #4 -: Септември 13, 2009, 04:09:06 pm »
Мерси явно се ориентирам вече само към кожарството :)

Неактивен nasss

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 137
  • Karma: +1/-30
  • хелоу
    • Профил
Re:Искам да попитам нещо за кожите .
« Отговор #5 -: Септември 13, 2009, 09:18:35 pm »
Въпрсоът ми е следният . Намирам се в категория 2 със достатъчни точки за да обработвам средни кожи и да правя продукти от 2-ра категория . Но видях че някои рецепти изискват и леки кожи . А досега в категория 2 не съм срещнал такива . И мисълта ми е дали някаде могат да се намерят или въобще да не се занимавам с обработка на оръжия а само да си продавам кожите . Благодаря предварително .

тука и аз съм съгласен ... с 300 зора се намира тая лека кожа ,или требва да си направя ощ един акаунт да ми събира ресурса или да събирам леки кожи за черни дни ,случай че ми потрябва в някоя рецепта :( :(

Неактивен nasss

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 137
  • Karma: +1/-30
  • хелоу
    • Профил
Re:Искам да попитам нещо за кожите .
« Отговор #6 -: Септември 13, 2009, 09:32:17 pm »
предлагам да може да падат леки кожи в провинцийте К2 ,но при по чести и ожесточени битки с животни ;) ;)

tyty_man85

  • Гост
Re:Искам да попитам нещо за кожите .
« Отговор #7 -: Септември 13, 2009, 09:34:00 pm »
На кой го предлагаш  ;)

Неактивен nrganev

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 188
  • Karma: +24/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Искам да попитам нещо за кожите .
« Отговор #8 -: Септември 13, 2009, 10:10:38 pm »
Ами аз съм доста добре развит кожар.15 ниво съм ама правя 4-та категория кожи :D
Мога да ти кажа от личен опит, да си вземеш рецепта 16-то ниво.Там няма с леки кожи.
Само тия от 14-то ниво от малките магазини имат леки кожи.при 16-то ниво и 18-то ниво ти искат само средни кожи, или има такива с дъб и с камъни.Другите са тези които са от метали!
Другият варят , отиваш в гилдия и молиш всички от първа категория да неходят по бандити , а по вълци !

Неактивен Lubopitko

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 213
  • Karma: +70/-52
    • Профил
Re:Искам да попитам нещо за кожите .
« Отговор #9 -: Септември 14, 2009, 07:31:05 am »
За съжаление има и рецепти 28 ниво, които искат леки кожи. И затова са толкова дефицитни и на такава цена. А пък средните заминават директно в магазина по номинал
Предложеният от Вас на аукциона Обсидианен вулканичен пръстен бе купен. Получихте 20900000 Злато.