Автор Тема: Магия по време на битка  (Прочетена 1651 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Магия по време на битка
« -: Септември 14, 2009, 10:55:44 am »
Привет на всички играчи. Имам следното питане. По време на битка имам магия която намалява пораженията на противниците по време на битка с 88. На картинката която показвам Гигантската костнурка има поражение 27.7 -83.
http://www.postimage.org/image.php?v=aVrL3Vi
След като намалявам поражението с 88 тя не би трябвало да ми нанася поражение според мен. Но на другата картинка се вижда, че тя ми нанася.
http://www.postimage.org/image.php?v=gx16Bs9A
Да не би само в първия рунд да намалявам поражението напротивниците. Благодаря предварително за отговора.
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Магия по време на битка
« Отговор #1 -: Септември 14, 2009, 11:00:34 am »
 ;) е тя каква битка ще е ако единия не нанася щети ?!?!
Затова оръжията си имат минимум и максимум , под минимума на оръжието няма как да се падне , затова пък оръжия с големи минимални щети (като чука) имат други негативни бонуси.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Магия по време на битка
« Отговор #2 -: Септември 14, 2009, 11:08:57 am »
krest, на мен ми се е случвало на предизвикателството, противника да ми нанася 0 щета поради простата причина че оръжието му беше на 0 здравина според доклада и 15 осъществени атаки ми правеше по 0 щета.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

tyty_man85

  • Гост
Re:Магия по време на битка
« Отговор #3 -: Септември 14, 2009, 11:44:20 am »
Аз съм отворил тема за същата магия но по-различен проблем колкото и точки да слагам на тази магия пораженията които отнема вместо да се увеличават се намалят преди им отнемах по 88 сега по-80 но никой не обясни как стоят нещата с тази магия.А на нея пише че отнема % от пораженията им.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Магия по време на битка
« Отговор #4 -: Септември 14, 2009, 11:51:56 am »
Съжелявам и аз не мога да кажа нещо точно за тази магия , но при предизвикателството това е по-скоро проблем , явно ограничението което има при битките за здравина на екипировката ,при предизвикателството го няма . 

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Магия по време на битка
« Отговор #5 -: Септември 14, 2009, 11:52:12 am »
Сега се загледах в описанието на магията и установих, че в доклада вместо да пише намалява поражението на противниците на 88% просто изписва намалява поражението на противниците по врема на битка с 88. При теб ако си с 5 точки на това умение трябва да ти показва 80 т.е., че противниците използват 80% от силата на поражението.
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

tyty_man85

  • Гост
Re:Магия по време на битка
« Отговор #6 -: Септември 14, 2009, 12:01:29 pm »
и 2 и 4т. да имаш разлика нямаше поне при клигор беше така и при мене същата работа няма разлика

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Магия по време на битка
« Отговор #7 -: Септември 14, 2009, 12:13:11 pm »
Когато имах разпределени 2 точки на тази магия намалявах щетите на противника с 96. След като разпределих още една точка там и процента стана по-висок, започнах да намалявам щетите на противника с 92 ?!?!
Поне при Kilgor всичко е наред според това което е написал. При 1 точка намалява с 2%, при 2 с 4%, при 3 с 8%, при 4 с 12%, при 5 с 16%, при 6 с 20% и при 7 точки с 24%. При 3 точки той просто намялава силата на поражението с 8% и противника вече атакува с 92% от силата на поражението. Просто доклада трябва да се оправи.
« Последна редакция: Септември 14, 2009, 12:15:48 pm от Lord_SEVEN »
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

tyty_man85

  • Гост
Re:Магия по време на битка
« Отговор #8 -: Септември 14, 2009, 12:20:05 pm »
Виж по добре щетите намаляват  на 92 от 96 а е сложил още една точка

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Магия по време на битка
« Отговор #9 -: Септември 14, 2009, 12:24:14 pm »
Виж по добре щетите намаляват  на 92 от 96 а е сложил още една точка
Това не са щети, а процент. Просто в доклада е сгрешено описанието и от там се подвеждаме. Там трябва да пише, че Kligor намалява пораженията на противниците по време на битка с 8% и те вече атакуват с 92% от своето поражение. А сега както е написано си мислим, че намаляваме поражението с 92 точки, което не е вярно. В момента при теб в докладите колко ти изписва? Трябва да е 80.
« Последна редакция: Септември 14, 2009, 12:26:10 pm от Lord_SEVEN »
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”