Автор Тема: проблем с качването на инструмент (след свалянето на същия)  (Прочетена 2102 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен boldog

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Имам следният проблем: днес свалих занаятчийския си инструмент си, понеже си купих по-добър, но след това нито можах да си кача новия инструмент в слота, нито са си върна стария инструмент обратно на мястото. Това ми прилича на много неприятен бъг, понеже сега не мога да работя по занаята си!!! Моля да проверите какво става. Благодаря!!!

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Имам следният проблем: днес свалих занаятчийския си инструмент си, понеже си купих по-добър, но след това нито можах да си кача новия инструмент в слота, нито са си върна стария инструмент обратно на мястото. Това ми прилича на много неприятен бъг, понеже сега не мога да работя по занаята си!!! Моля да проверите какво става. Благодаря!!!
Като за начало какъв ти е ника, защото с този ник в момента не мога да те открия в играта, а пък незнам как ще те открие и някой друг за да ти помогне.
« Последна редакция: Септември 17, 2009, 01:49:27 pm от Lord_SEVEN »
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Дайте си име на акаунт моля. Също така е възможно стария ви както и новия Ви инструмент да не са за Вашата професия а да сте го били сложили поради бъг или пропуск на проверка. Моля вижде и в ръководството кой инструмент за коя професия е.

Неактивен boldog

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +0/-0
    • Профил
solaria ми е ника в играта - единия инструмент (стария) е ниво 1, новия е 2-ро ниво. Аз съм бижутер и инструмента е за бижутер, така че проблема е другаде.
« Последна редакция: Септември 17, 2009, 06:14:29 pm от boldog »

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
а ти кое ниво си ?

Неактивен boldog

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +0/-0
    • Профил
11-то ниво съм, имам 2-ра категория ювелир и 1-ва категория бижутер

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Най-вероятно ще променим логиката така че да не ви дава да екипирате инструмент дадена категория преди да имате 200 точки в нея. Преди да ги имате така или иначе няма смисъл от този инструмент а така се създава объркване малко или много. Също ще оправим имената им за да няма повече "този инструмент за мен ли е, не е ли..."

А при вас действително не може да го сложите и то е поради проверката дали имате точки в тази категория а тя ви е заключена. Вие имате само 52 точки в Категория 1 трябват ви поне 100. Обаче изглежда че липсва съобщение за грешка.

ahilix

  • Гост
Така де - сега имам 259 точки в 3 та категория и не ми дава да върна на мястото му интсрумент +6..Как да стана 300 и 400 като нямам шанс без инструмента за произвеждане на х2 количество и точките не мърдат.. >:(