Автор Тема: ?  (Прочетена 1042 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен blackito

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 150
  • Karma: +8/-8
    • Профил
    • Ел. поща
?
« -: Септември 22, 2009, 08:23:55 am »
занаятчийският инструмент има ли отношение към добива на ресурс(по специално за миньора) или % бонус важи само за обработка на даденият ресурс ?

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:?
« Отговор #1 -: Септември 22, 2009, 08:32:59 am »
занаятчийският инструмент има ли отношение към добива на ресурс(по специално за миньора) или % бонус важи само за обработка на даденият ресурс ?

Занаятчийският инструмент има отношение само към изработката на предмети - увелича шанса изработения предмет да стане рядък/легендарен/епичен.

Когато в подпрофесия миньор стигнеш 200 з.т. имаш шанс да дублираш произведеното количество и се увеличава количеството, което можеш да изкопаеш (от 2-4 на 2-5 при 200 з.т.; от 2-5 на 2-6 при 300 з.т.).

Неактивен blackito

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 150
  • Karma: +8/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:?
« Отговор #2 -: Септември 22, 2009, 08:50:04 am »
Благодаря,и аз така предполагах..само ми е интересно,тъй като развивам само подпрофесията,след като достигна 200 точки,ще ми даде ли да си екипирам занаятчийски инструмент....според мене няма да стане заради новото правило...защото оръжъжейникът не съм го развивал,мисля че трябва да попроменят малко правилата,защото така тези които развиват подпрофесии са ощетени малко..зная че е направено заради мулетата,ама все пак има и играчи които не изпълняват тази дейност и са ощетени

Rayh

  • Гост
Re:?
« Отговор #3 -: Септември 22, 2009, 08:53:18 am »
Занаятчийският инструмент има отношение само към изработката на предмети - увелича шанса изработения предмет да стане рядък/легендарен/епичен.

Когато в подпрофесия миньор стигнеш 200 з.т. имаш шанс да дублираш произведеното количество и се увеличава количеството, което можеш да изкопаеш (от 2-4 на 2-5 при 200 з.т.; от 2-5 на 2-6 при 300 з.т.).

при кожаря и ювелира който имат множител дига и процентите на х2 х3 х4 със същия % като редки легендарни и епични предмети

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:?
« Отговор #4 -: Септември 22, 2009, 09:01:56 am »
Благодаря,и аз така предполагах..само ми е интересно,тъй като развивам само подпрофесията,след като достигна 200 точки,ще ми даде ли да си екипирам занаятчийски инструмент....според мене няма да стане заради новото правило...защото оръжъжейникът не съм го развивал,мисля че трябва да попроменят малко правилата, защото така тези които развиват подпрофесии са ощетени малко..зная че е направено заради мулетата,ама все пак има и играчи които не изпълняват тази дейност и са ощетени

За подпрофесията не ти трябва инструмент така, че няма как да си ощетен, ако развиваш само нея.