Автор Тема: Спорт!  (Прочетена 3996 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

tyty_man85

  • Гост
Re:Спорт!
« Отговор #15 -: Септември 22, 2009, 09:08:29 pm »
10Х за торп  :D
Не може ли да има тема без да се  спори за нещо :( Но стига спам.Любим спорт плуване фаворит Иън Торп(въпреки че вече не се състезава).

Rayh

  • Гост
Re:Спорт!
« Отговор #16 -: Септември 22, 2009, 10:46:42 pm »
брич  8)

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Спорт!
« Отговор #17 -: Септември 22, 2009, 11:38:33 pm »
Абе какво ти пука дали е брич или бридж :)

Днес във форума утре на официален документ ... познай къде ще се смеят повече :)

tyty_man85

  • Гост
Re:Спорт!
« Отговор #18 -: Септември 23, 2009, 12:01:55 am »
В снукъра има вдин велик играч заради който много хора го гледат и аз съм един от тях и той се кава  рони о съливан "ракетата".

tyty_man85

  • Гост
Re:Спорт!
« Отговор #19 -: Септември 23, 2009, 01:56:30 pm »
Аз ти говоря за последните години че рони о съливан за снукара  е като михаел шумахер за формула 1.Просто  прави тази игра красива и толкова лесна като го гледаш как вкарва вскички топки за отрицателно време.Защо мислиш че прякорът му е ракетата. ;)

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Спорт!
« Отговор #20 -: Септември 25, 2009, 06:58:08 pm »
Е това е вече спорт:http://www.youtube.com/watch?v=pnH69lo2C7o
к1(кик бокс)
Бадр Хари >:( *suicide*

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Спорт!
« Отговор #21 -: Септември 26, 2009, 09:54:58 am »
Феноменален нокаут клипа е стар но е много як.
Но последствията от този спорт са за цял живот. Така че това не го препоръчвам на никого
Не е задължително! Ако си достатъчно подготвен и добре трениран много трудно можеш да получиш сериозна травма, а и въобще каквато и да било. Смятам че във всеки спорт има голям риск, когато става дума за професионални занимания. Дори при спортовете които не са бойни опасноста е по-голяма, тъйкато когато се биеш се пазиш точно от това, а например когато спринтираш за гол и ти влязат кофти и ти направят краката на сол и си до там...

Вярно, случвало се е на някой да пукна ребро, на друг далак, но не съм го правил нарочно, просто има доста неопитни състезатели... Но аз никога не съм се контузвал на състезание и не знам за друг двукратен републикански златен медалист да може да се похвали със същото :) Просто много хора поставят титлата пред всичко и това е във всеки спорт...

Иначе и аз съм допускал подобна грешка, но имах късмет и повече не я повторих ;) Водех една демонстрация и нямаше време за разгрявка, а беше кански студ и разбира се не работеше парното там... Та нещо усетих че съм си прецакал кръста още в началото, но реших да игнорирам болката и да завърша демонстрацията, защото без мен нямаше да стане нищо... И след това като се прибирах, в момента в който излязох на вън, на -20 градуса, така ме сряза, че 200 метра до нас съм ги взел за 2 часа... Едва мърдах и така и не можаха да ми кажат дали съм прещипал нерв, дали съм разтегнал сухожилие или нещо мускул съм прецакал, но не можех да ходя... И само ми казаха че не знаят точно какво ми има, но в най-добрия случай ще съм на легло най-малко половин година и не се знае дали ще се орпавя... И наистина няколко дни не можех да стана от леглото, но в крайна сметка след 1 седмица вече бях почнал да излизам навън, а на втората вече бях забравил че нещо ме е боляло :) И въпреки че ме бяха "излъгали", че ще е хронично, всъщност никога не ми се е обаждало пак. Явно наистина съм имал голям късмет, но същото можеше да ми се случи и балет да тренирах :) Отделно никога нищо не съм чупил и т.н. Като разбира се разбит нос 5-10 пъти в един и същи ден не го броя за травма, при условие че не е чупен или поне аз не знам да е

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Спорт!
« Отговор #22 -: Септември 26, 2009, 10:06:26 am »
Кой ви е най-любимия спорт и ако може любим отбор и ако имате любим играч?
художествена гимнастика  *pardon*
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух