Автор Тема: Промени при изработка на брони.  (Прочетена 1213 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Промени при изработка на брони.
« -: Октомври 02, 2009, 09:09:33 am »
Предстоят промени при изработените брони в Категория 3 и 4.
Броните за торса и щитовете, изработени от редки камъни, ще увеличат своите бонуси, а бонусите за екипировката за останалите слотове ще намалеят почти двойно.
Вече изработените предмети от променените рецепти ще запазят сегашните си бонуси.

Уважаеми дами и господа,
защо променяте само изработката на брони Категория 3 и 4? На практика се получава, че добре екипиран герой 2-ра категория няма смисъл да си сменя екипировката защото бонусите от нея ще са като тези на категория 3, даже и по-ниски с изключение на оръжието, пръстените и амулетите. В момента единият ми герой има сапфирен кожен шлем с + 6 точност. Ако трябва да си направя нов шлем с рубин той ще ми даде два бонуса всеки от който ще е с +3 (Видях, че закалените рицарски ръкавици от +4 сила и точност вече дават +3 и затова по пътя на логиката и шлема трябва да е с толкова). Отнасясе и за другите брони като Сапфирен кожен колан на здравето няма да изреждам всичките. Като ще е промяна да се отнася за всички категории.
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Промени при изработка на брони.
« Отговор #1 -: Октомври 02, 2009, 10:03:46 am »
Предстоят промени при изработените брони в Категория 3 и 4.
Броните за торса и щитовете, изработени от редки камъни, ще увеличат своите бонуси, а бонусите за екипировката за останалите слотове ще намалеят почти двойно.
Вече изработените предмети от променените рецепти ще запазят сегашните си бонуси.

Уважаеми дами и господа,
защо променяте само изработката на брони Категория 3 и 4? На практика се получава, че добре екипиран герой 2-ра категория няма смисъл да си сменя екипировката защото бонусите от нея ще са като тези на категория 3, даже и по-ниски с изключение на оръжието, пръстените и амулетите. В момента единият ми герой има сапфирен кожен шлем с + 6 точност. Ако трябва да си направя нов шлем с рубин той ще ми даде два бонуса всеки от който ще е с +3 (Видях, че закалените рицарски ръкавици от +4 сила и точност вече дават +3 и затова по пътя на логиката и шлема трябва да е с толкова). Отнасясе и за другите брони като Сапфирен кожен колан на здравето няма да изреждам всичките. Като ще е промяна да се отнася за всички категории.
Промяната е само за изработените брони в категория 3 и 4, тъй като се получава натрупване на бонуси от предметите по слотове.
Това нарушава баланса, защото дава на майстора на брони значително предимство пред другите професии.
В интерес на запазване на баланса и икономическата конкурентно-способност между професиите, бяхме длъжни да внесем тези корекции.
За сметка на намаляването на бонусите на предметите в другите слотове, броните за торс значително повишават своите бонуси.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts