Автор Тема: Добиване на дърво  (Прочетена 1774 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен naftata

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +9/-4
    • Профил
Добиване на дърво
« -: Май 19, 2009, 06:36:04 pm »
Намирам се във Валдението СОнорив.Изпълнявам задача,в която трябва да добия 11 Ясен.Дотук добре.ДОбил съм 9 и с нетърпение чаках новата си точка за действие.В момента имам точка за действие.Но когато дам на "Бледите руини" (откъдето трябва да е добия Ясена) и избера вида на дървото,което искам да добивам - Ясен,трябва да избера и колко пъти искам да го добия.Попринцип от вчера пътите са толкова,колкото точки имаш.Но числата там в момента са изчезнали и не мога да си изпратя героя да добива Ясен.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Добиване на дърво
« Отговор #1 -: Май 19, 2009, 07:27:29 pm »
Намирам се във Валдението СОнорив.Изпълнявам задача,в която трябва да добия 11 Ясен.Дотук добре.ДОбил съм 9 и с нетърпение чаках новата си точка за действие.В момента имам точка за действие.Но когато дам на "Бледите руини" (откъдето трябва да е добия Ясена) и избера вида на дървото,което искам да добивам - Ясен,трябва да избера и колко пъти искам да го добия.Попринцип от вчера пътите са толкова,колкото точки имаш.Но числата там в момента са изчезнали и не мога да си изпратя героя да добива Ясен.
е ти сам  си написал отговора - като имаш само  1 точка просто натискаш да отива ....

Неактивен naftata

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +9/-4
    • Профил
Re:Добиване на дърво
« Отговор #2 -: Май 19, 2009, 08:27:22 pm »
е ти сам  си написал отговора - като имаш само  1 точка просто натискаш да отива ....
Да но там дето е да избираш колко пъти  да ходиш числата ги няма..това е проблема..

Неактивен gargaran

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Re:Добиване на дърво
« Отговор #3 -: Май 19, 2009, 08:51:26 pm »
Да но там дето е да избираш колко пъти  да ходиш числата ги няма..това е проблема..

Като имаш само един ход няма числа :). Нормално е да няма, защото нямаш възможност да го пуснеш за повече ходове.

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Добиване на дърво
« Отговор #4 -: Май 20, 2009, 12:50:59 pm »
Отговорено е. Ако има проблеми, на лично.