Автор Тема: бонус от показателите  (Прочетена 1036 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен muratito

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 309
  • Karma: +25/-58
    • Профил
бонус от показателите
« -: Октомври 06, 2009, 01:12:49 pm »
 имам едно предложение за показателите на героите(бонус от убити чудовища)

предлагам да се направят като нива:

1-во ниво дава 1% на атаката на  героя,ако е убил 100 чудовища от един вид,без значение дали е малък или голям вълк,дали е зелен или червен.той си е вълк.

2-ро ниво дава 2% на атаката на героя,ако е убил 200 от един вид,но парвите 100 не се броят,т.е. от 0 до 200 (занулява се)

мисля,че разбирате смисълът :)

така един играч ще може да си прави сметка,кога и със кого да се бие.

сметнал съм,че по този начин за 10 ниво ще трябва да убие 5500 чудовища,за да получи 10% на атаката,което е малко трудно,но е и не възможно :)

със атаката на героя със оражие може да е по същата схема,но да е двойно убийства,защото е по лесно,ако се биеш със едно и сащо оражие
пример:
1 ниво 200 убийства за да получи 1% на атаката
2 ниво 400 убийства за 2%
и така нататък,смисълът е ясен :)

по този начин играта че е още по интересна,ще има още едно предизвикателство за играчите :)

това е моето предложение.не съм много по мисленето  :D за това може и да има още подобрения,но надявам се разбирате какво искам да се вкара във играта.

не разбирам,защо е този пазар на диаманти,може би,за да се използват премиумите,но се губи трапката от търговията(малко)

може ли да ми кажете,защо копията ще имат намалена със 50% атака след 12-ят рунд???така геройте със копия няма ли да станат по слаби???

играта е много интересна и прочетох някаде,че ще има още подобрения като събиране на група герои,за да се бият със чудовища,който са много силни и при победа на групата ще получат артефакти и злато или диаманти :) това ще направи играта още по вълнуваща.
работи се и по нов занаят :)
ще има и нова провинция,освен тези до 50 ниво :)

пак казвам играта е много интересна и влизам редовно(5,6,7 пъти на ден,колкото е необходимо)

чао и поздрави от мен :)

абе хора виждам,че има от страни +/- аз си нямам нищо  :'( тай няма кой да ме отцени ???
дайте вотче PLS
http://muratito.mondozoo.com