Автор Тема: обучение  (Прочетена 2542 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен archer

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +0/-3
    • Профил
обучение
« -: Май 16, 2009, 05:13:16 am »
по време на обучението в началото на играта, единият куест ми даде една кожа. опитах да я сложа върху артефактите, с които ме беше пуснала играта и не стана. продадох я, а после се оказа, че в следващата задача трябва да я сложа "някъде", не разбрах къде. кожата вече я няма, а аз зациклих. може ли да се направи нещо или да трия играча.

П.С. не намерих и откъде да го изтрия.

Неактивен naftata

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +9/-4
    • Профил
Re:обучение
« Отговор #1 -: Май 16, 2009, 06:02:42 am »
по време на обучението в началото на играта, единият куест ми даде една кожа. опитах да я сложа върху артефактите, с които ме беше пуснала играта и не стана. продадох я, а после се оказа, че в следващата задача трябва да я сложа "някъде", не разбрах къде. кожата вече я няма, а аз зациклих. може ли да се направи нещо или да трия играча.

П.С. не намерих и откъде да го изтрия.
Играй си играта.Този ти е само помощник и като ен го слушаш нищо ен се случва ;) .Играй си  и хич да не ти пука!

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:обучение
« Отговор #2 -: Май 16, 2009, 06:28:40 am »
Ходи пак на лов, всеки път има кожа :)

Неактивен naftata

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +9/-4
    • Профил
Re:обучение
« Отговор #3 -: Май 16, 2009, 06:49:47 am »
Да но кожата няма къде да е сложиш.И аз съм в същата задънена улица.

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:обучение
« Отговор #4 -: Май 16, 2009, 08:24:15 am »
Кожата не се слага никъде.
Тя се обработва от кожар ( от 2 одрани леки кожи той изработва 1 лека кожа, която пък се използва за изработване на брони ( дрехите на героя )
Може да бъде продадена в който и да е магазин, в Аукциона или оставена в хранилището на гилдията, за да бъде обработена от кожар, ако героят ти не е такъв.

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:обучение
« Отговор #5 -: Май 16, 2009, 09:12:08 am »
При поставена задача за кожи, след като се завърнете в селото не е нужно никъде да слагате кожите. Просто си ги пазите и това е. Задачата ви приключва след като натиснете бутона за изпълнение. Именно там пише колко кожи сте донесли. Успех!
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен archer

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +0/-3
    • Профил
Re:обучение
« Отговор #6 -: Май 16, 2009, 10:37:32 am »
Задача: Екипирайте предмета на подходящото за целта място. това пише и не мога да го изпълня. къде ли не се навирах заради тия кожи. голяма простотия е. май няма да я играя  >:(

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:обучение
« Отговор #7 -: Май 16, 2009, 12:46:13 pm »
от някои битки освен кожи може да "паднат" и атрибути за героя - за тях става дума ... щом още не са "паднали" - продължаваш с битките докато се случи ... примерно кожен шлем ти се "пада" - отиваш на героя и "слагаш" шлема на съответното място ... това е ...
и не очаквайте от всяка битка "да валят" предмети - ще има доста битки в които ще трупате само опит и злато ...

Задача: Екипирайте предмета на подходящото за целта място. това пише и не мога да го изпълня. къде ли не се навирах заради тия кожи. голяма простотия е. май няма да я играя  >:(

Неактивен archer

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +0/-3
    • Профил
Re:обучение
« Отговор #8 -: Май 16, 2009, 02:52:32 pm »
благодаря  :)