Автор Тема: Подземие  (Прочетена 3012 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен El Nino

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 92
  • Karma: +4/-11
    • Профил
Подземие
« -: Октомври 12, 2009, 09:47:14 pm »
Аз предлагам във всяка провинция да има едно подземие и там да се бием с чудовища, който да дават предмети, опит и злато. Подземието може например да се намира в таверната и да взимаме специални куестове които за награда да предлагат диаманти и предмети.Ще се изисква 1 или 2 точки за действие и ще се изправяме с чудовища с които няма да е лесно да ги победим. Добра е идеята и дано да се помисли по нея.. :) :)

Неактивен nrganev

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 188
  • Karma: +24/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Подземие
« Отговор #1 -: Октомври 12, 2009, 09:52:04 pm »
И каква е разликата от това досега.
И сега има мисии за това да пребиваш нещои дават награди,И сега в по-високите зони има чудовища които са трудни за убиване.

Неактивен El Nino

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 92
  • Karma: +4/-11
    • Профил
Re:Подземие
« Отговор #2 -: Октомври 12, 2009, 09:58:58 pm »
Да дават повече злато, опит, яки предмети и като си направим куеста да се дават за награди диаманти и перли, скъпоценни камъни, рецепти..  ;)

Неактивен nrganev

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 188
  • Karma: +24/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Подземие
« Отговор #3 -: Октомври 12, 2009, 10:00:56 pm »
Тогава всички герои ще ходят там.Това ще се получа най-добрата зона и всички развити герои ще ходят там.Другите места за разхотки ще се обезмислят.Поне така мисля аз

Неактивен El Nino

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 92
  • Karma: +4/-11
    • Профил
Re:Подземие
« Отговор #4 -: Октомври 12, 2009, 10:04:06 pm »
Всеки си преценява къде ще ходи и няма да е лесно да ги победим

Неактивен El Nino

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 92
  • Karma: +4/-11
    • Профил
Re:Подземие
« Отговор #5 -: Октомври 12, 2009, 10:11:11 pm »
Ако мога да ги победя тези в подземието там ще се бия, ако не мога ще се бия с животинките

Неактивен El Nino

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 92
  • Karma: +4/-11
    • Профил
Re:Подземие
« Отговор #6 -: Октомври 12, 2009, 10:21:42 pm »
Това е само една идея.. ;D ;D *freak* *freak*

Неактивен El Nino

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 92
  • Karma: +4/-11
    • Профил
Re:Подземие
« Отговор #7 -: Октомври 12, 2009, 10:44:00 pm »
И аз съм на такова мнение. Освен ако няма впредвид нещо каво на ЛОЛ-а РАИД ... отиват там парти 5-тима герой и млатят един бос няколко часа ;) Което впрочие Отон каза,че ще се въведе
Това имам в предвид чудовищата да са трудни не всеки да ги побеждава и да дават малко над средния опит не 6К

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Подземие
« Отговор #8 -: Октомври 12, 2009, 11:01:13 pm »
Аз предлагам във всяка провинция да има едно подземие и там да се бием с чудовища, който да дават предмети, опит и злато. Подземието може например да се намира в таверната и да взимаме специални куестове които за награда да предлагат диаманти и предмети.Ще се изисква 1 или 2 точки за действие и ще се изправяме с чудовища с които няма да е лесно да ги победим. Добра е идеята и дано да се помисли по нея.. :) :)
Във всяка провинция ... има многостепенни зони , ще има сюжетна задача , награди при тях са именно диаманти и предмети , изисква се точка за да се биеш там и то само ако си поел задача за тази многостепенна зона... последната степен е лидер и е много трудно да се победи от сам герой , затова има предвидено парти (група герои които да се бият заедно срещу лидера и противниците в зоната. ) В тези зони шанса за падане на предмет е по-голям .

Не искам да Ви казвам да откриете приликите и разликите , но това са неща върху които се работи .

Неактивен muratito

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 309
  • Karma: +25/-58
    • Профил
Re:Подземие
« Отговор #9 -: Октомври 12, 2009, 11:26:31 pm »
идеята на човека е добра,но трябва да се обработи.аз съм за такива работи(групи герой да се събират,макар и да не са от един клан) ;D ;D ;D
дайте вотче PLS
http://muratito.mondozoo.com

Неактивен Equilibrium

  • Java Programmer
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 266
  • Karma: +47/-45
  • Не е важно колко ще живееш, а как ще живееш !
    • Профил
Re:Подземие
« Отговор #10 -: Октомври 12, 2009, 11:29:30 pm »
Ами добра идея аз предлагам и да се въведат битки между героите и да им се зема злато и здраве , не както е сега само малко злато :) Трябва да се разработи PvP характера на играта.

Неактивен vladis89

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 228
  • Karma: +23/-35
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Подземие
« Отговор #11 -: Октомври 12, 2009, 11:51:54 pm »
Съгласен съм но има проблем най добре е всички след 15 ниво да влизат в Подземията

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Re:Подземие
« Отговор #12 -: Октомври 13, 2009, 12:27:17 am »
 Супер е идеята.ето как я виждам аз: задължително дънжъна да е само за партита /които требва да со от 3-5 човека със съответният брой елитни гадини вътре и примерно накрая да има 1 БОСС -легендарен МОБ който след като се убие да дава епичен предмет пимерно и съответно количество ехп и голд което се дели по равно м/у играчите.Може да се въведе и ролл за съответният предмет който задължително няма да може да серодава в аукциона а ще е с принадлежност за този който го вземе.

Неактивен muratito

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 309
  • Karma: +25/-58
    • Профил
Re:Подземие
« Отговор #13 -: Октомври 13, 2009, 12:38:26 am »
правилно.съгласен съм.играта така си е много добре.
както казва колегата въри си играй ИО
дайте вотче PLS
http://muratito.mondozoo.com