Автор Тема: Равен резултат  (Прочетена 797 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

55551

  • Гост
Равен резултат
« -: Октомври 12, 2009, 09:12:46 am »
Какво стои зад термина "Равен резултат"? Някой може ли да ме светне по въпроса? Не получих нито злато, нито опит. Хм, доста ми прилича на загуба и малко необяснимо ми се вижда това, че мишената дори мъртва (вече с 0 точки живот) ми прави поражение. Благодаря предварително за вниманието.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Равен резултат
« Отговор #1 -: Октомври 12, 2009, 09:20:32 am »
Механиката на битката е, че опитите за удар стават едновременно. Обаче графично няма как да се покаже в текство вид и затова за подреденост са сложени тези неща "Отбор 1 е на ход...". Т.е ти и противникът "замахвате" едновременно един към друг и в някои случаи и двата удара са фатални.

За случая на равенството е писано и преди и са се оплаквали хора, че е същото като загуба. Просто е малко по-дразнещо от това в края на доклада ти да си с -21 точки живот, а на противника да му остава 5 точки живот примерно.

55551

  • Гост
Re:Равен резултат
« Отговор #2 -: Октомври 12, 2009, 09:38:45 am »
Хм, не е лошо да бъде направено както при някои игри на карти. При равен резултат в следващата битка, който спечели взема опита и парите от двете битки. Сега, не съм сигурен, но ми се стори, че ми се скъси пътя за връщане при равния резултат. Пак казвам: не съм сигурен в това... малко посъзерцавах странния надпис :Д