Автор Тема: Работа в таверната  (Прочетена 5975 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Работа в таверната
« Отговор #30 -: Май 18, 2009, 02:33:33 pm »
Затова предложих да се генерират още раздели! Като е всичко на куп няма как да не бъде мазало...

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Работа в таверната
« Отговор #31 -: Май 18, 2009, 04:56:55 pm »
Затова предложих да се генерират още раздели! Като е всичко на куп няма как да не бъде мазало...

Ще се опитам да направя няколко теми с разяснителни забележки. Спокойно.

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Работа в таверната
« Отговор #32 -: Май 18, 2009, 08:20:18 pm »
това че не съм съгласен с някои твърдения не е основание да цитирам моите ...  ;)
все пак съветвам ви да прочетете всичко написано ... особено за интелекта ...

Не развиваш се абсолютно погрешно. Поне за атрибутните точки. Упътване няма, има обяснение какво представляват тези точки от което можеш да решиш в какво да инвестираш. Това се намира в раздел новини.

1. Силата е адски безполезен атрибут, поне в началото. Виждам че си боец, основните умения на боеца са сила и жизненост. Което значи че за тях ако инвестира една точка - той получава 2.
Силата ти дава на всеки 4 точки по 1% бонус към максималната и минималната атака. Тоест, ако използваш чук който удря 40-50 и имаш 16 точки сила, то получаваш 4% бонус и удряш с 41.6 -52.  Това е толкова смешна разлика, че аз си мисля че не си заслужава да се инвестира от началото в сила повече от 5-10 точки.

2. Жизнеността е много полезен атрибут, особено в началото. За всяка точка получаваш 10 точки Здраве и 1 точка на възстановяване на здравето. Това значи - повече живот, повече врагове можеш да убиеш.

3. Ловкоста и Точността са основни умения на стрелеца, отначало не са най-добрият избор.  Точността определя умението ти да удариш противника така че аз инвестирам по малко в него, особено след 10-то ниво.

4. Интелекта е абсолютно ненужен, това увеличава духа ти. Нужен е за мистика, на теб хич не ти трябва. Е, може би като стигнеш 30 ниво  ;D

Уменията: Слагай точки или само на атакуваща или на защитна позиция, НЕ И НА ДВЕТЕ.  Когато си 15-то ниво ще имаш възможност да се специализираш в това дали да си Яростен боец (с атакуваща позиция) или Пазител (със защитна). Заедно с това ще имаш възможност да избереш различни умения и майсторство с оръжията.

П.П. Съветвам те, като гледам че си сложил всичко на атака, още от сега да се биеш с един вид оръжие. Не избирай меч за една ръка или боздуган, той е за Пазителите. Ти можеш да се специализираш в бой с брадва, чук, меч за две ръце.