Автор Тема: въпросчета :)  (Прочетена 1520 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен barona111

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
въпросчета :)
« -: Май 19, 2009, 02:20:13 pm »
    1. Аз съм оръжейник-дърводелец 5 лвл. Иска ми за направата на оръжие мек камък за точене! Има ли шанс за дроп на този предмет или трябва да го търся единствено на аукциона, където струва диаманти ?
    2. Ако не се бия на арената има ли начин някой да ми вземе парите, т.е. да ме предизвика?
    3. Чудовищата с който се бия, преди да пристигна на самата картинка отдясно има 2 меча, при смяната им се променя малко и силата на чудовището. Каква е целта на това?
    4. Защо не мога да вдигам повече точки на критичния удар? Не е редно да бъда ограничаван с таван...
    5. Ако влезна в гилдия получавам ли някакъв бонус, както е в ИО например при влизане в съюз?
    6. Каква е целта на наемниците след като сам си бия всички мобове без проблеми? За какво да им плащам?
    7. След като е тесваща се версия, защо трябва аз да плащам диаманти, не е ли редно аз като опитно свинче да ми бъде платено, или поне да бъдат премахнати пакетите и диамантите?
    8. Мога ли да събирам друг ресурс освен "дъб" - чувството е малко травиално да ходя за съчки и да ги обработвам после... след 3 експедиция за ресурс ме "хващат нервите"...
    9. Поздравления за добрата идея, има още много да се развива играта, но трябва да се работи върху нея... 
                                                                                                             С Уважение

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:въпросчета :)
« Отговор #1 -: Май 19, 2009, 02:24:33 pm »
    1. Аз съм оръжейник-дърводелец 5 лвл. Иска ми за направата на оръжие мек камък за точене! Има ли шанс за дроп на този предмет или трябва да го търся единствено на аукциона, където струва диаманти ?
    2. Ако не се бия на арената има ли начин някой да ми вземе парите, т.е. да ме предизвика?
    3. Чудовищата с който се бия, преди да пристигна на самата картинка отдясно има 2 меча, при смяната им се променя малко и силата на чудовището. Каква е целта на това?
    4. Защо не мога да вдигам повече точки на критичния удар? Не е редно да бъда ограничаван с таван...
    5. Ако влезна в гилдия получавам ли някакъв бонус, както е в ИО например при влизане в съюз?
    6. Каква е целта на наемниците след като сам си бия всички мобове без проблеми? За какво да им плащам?
    7. След като е тесваща се версия, защо трябва аз да плащам диаманти, не е ли редно аз като опитно свинче да ми бъде платено, или поне да бъдат премахнати пакетите и диамантите?
    8. Мога ли да събирам друг ресурс освен "дъб" - чувството е малко травиално да ходя за съчки и да ги обработвам после... след 3 експедиция за ресурс ме "хващат нервите"...
    9. Поздравления за добрата идея, има още много да се развива играта, но трябва да се работи върху нея... 
                                                                                                             С Уважение

1. Мек камък може да се копае ако си миньор или да си закупиш от аукциона. Мисля че няма шанс да ти се падне при битка.

2. Не, няма как никой да те предизвика, трябва сам да влезеш в арената.

3. Meчовете за които говориш символизират броя на чудовищата с които се биеш - например 2 може да са два глигана. Които съответно може да са различно ниво и единия да бъде по силен ;) От там са и различните показатели.

4. Ще можеш да сложиш още точки на критически удар когато достигнеш ниво 10.

5. Бонуса на гилдията е единствено че ще можеш да обменяш предмети със останалите в гилдията (ресурси, произведени предмети, т.н.)

6. Целта на наемниците е именно ако НЕ можеш да биеш бандитите, тогава те ти помагат и делите опита. Ако си добър, няма нужда да ги ползваш :)

7. Това е решение на създателите и втора тестваща версия. Във първата (алфа) нямаше диаманти и тези които тестваха получиха такива за своите усилия.

8. Ако си избрал професия дърводелец, то първо ниво можеш да събираш и обработваш само дъб като суровина. Когато достигнеш второ ниво ще можеш и ясен и т.н.
« Последна редакция: Май 19, 2009, 02:33:26 pm от isolde »

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:въпросчета :)
« Отговор #2 -: Май 19, 2009, 02:32:18 pm »
1. Няма никакъв шанс за дроп - копае се от миньорите. Само на пазара или чрез приятел в гидията.
2. Не. Тук за момента няма битки между играчите освен на арената.
3. Това са чудовищата с които си се бил - след битка се променя силата на бронята им... или ако са двам - може да са с различни стойности.
4. Критичния удар може да увеличиш с подобни умения, но за целта трябва да минеш 15 левел.
5. В гилдиите няма бонуси за членовете - там единствено за сега може да съ въртят и заменят материали и предмети чрез хранилището.
6. Наемниците биха ти помогнали при силни ГРУПИ противници - ще се убедиш, че не всички можеш да ги биеш...
7. На алфа тестерите имаше по 300 кредита. Вече играеш в бета версия.
8. След като събереш 100 занаятчийски точки ще започнеш да събираш и други видове дървета ...
9. Върху играта се работо днонощно и ние самите по някакъв начин допринасяме за това ;)

Ако има друго - питай  ;)
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен barona111

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:въпросчета :)
« Отговор #3 -: Май 19, 2009, 02:32:44 pm »
Благодаря на изолде за бързият отговор...  За 3 въпрос разбрах сам какво става- просто се бия с 2 вълка и затова има 2 меча на картинката. Благодаря