Автор Тема: Свързано с бъдещите промени при добива на камъни.  (Прочетена 1090 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Цитат
1. След въвеждането на новия геймплей модул, ще има промени и при добиването на редки скъпоценни камъни.
Рубинът, сапфирът, перлата и обсидианът няма да могат да се копаят по начина, по който са се копали досега.
Те ще са добавени като допълнителен шанс да се паднат, докато копаете стандартните скъпоценни камъни.

Тоест - Отивате да копаете опал, а към него се прибавя % шанс да изкопаете и рубин заедно с опала.

2. Ще се въведат рецепти с рубин и сапфир за горните занаятчийски категории, а също така и някои рецепти с перли ще минат на рубини и сапфири.

А, да кажем примерно, че сме пратили герой за 1 ход, на някакъв камък от атрибутните, но не е намерен такъв вероятността да бъде намерен от редките ще си остане ли? В смисъл не съм намерил Опал да кажем, а съм намерил сапфир. ???
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Свързано с бъдещите промени при добива на камъни.
« Отговор #1 -: Октомври 19, 2009, 12:51:53 pm »
А, да кажем примерно, че сме пратили герой за 1 ход, на някакъв камък от атрибутните, но не е намерен такъв вероятността да бъде намерен от редките ще си остане ли? В смисъл не съм намерил Опал да кажем, а съм намерил сапфир. ???
Да.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Свързано с бъдещите промени при добива на камъни.
« Отговор #2 -: Октомври 19, 2009, 12:52:48 pm »
Ако героя ми е 2 категория има ли шанс да падне перла при копане? *freak*
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен tututu

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 640
  • Karma: +47/-90
  • Любимата ми игра
    • Профил
Re:Свързано с бъдещите промени при добива на камъни.
« Отговор #3 -: Октомври 19, 2009, 05:49:19 pm »
Ако героя ми е 2 категория има ли шанс да падне перла при копане? *freak*
аз не мисля че има шанс да падне перла ако 2 категория сапфир а ако е 3 рубин и т.н

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Свързано с бъдещите промени при добива на камъни.
« Отговор #4 -: Октомври 19, 2009, 05:58:36 pm »
По-скоро би зависило от категорията на зоната, в която се копае.
Във 2-ра сапфир, 3-та рубин, 4-та перла, 5-та обсидиан, но е възможно да има и шанс във 3-та за сапфир и рубин, в 4-та за сапфир и рубин и перла, а в 5-та за всичките, все пак зависи как ще го направят.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.