Автор Тема: Относно опасните зони  (Прочетена 1487 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tututu

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 640
  • Karma: +47/-90
  • Любимата ми игра
    • Профил
Относно опасните зони
« -: Октомври 21, 2009, 06:14:58 pm »
Искам да питам Отон нали каза че ще се сменя постоянно опасната зона защо  тогава в темата     
КАРТА НА АЯРСКАТА ИМПЕРИЯ С ВИДОВЕТЕ ЗОНИ.
всичко си е ок, но нали ще се местят тази карта за винаги ли ще важи или само за няколко дена?

Неактивен nikoi

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 208
  • Karma: +15/-24
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно опасните зони
« Отговор #1 -: Октомври 21, 2009, 06:55:40 pm »
Фаролин нали е опасна зона? Защото казаха че играчите които са в опасни зони по време на вкарването на новия модул ще ги преместят в друга провинция? И как да се бия с други играчи?

Неактивен nikoi

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 208
  • Karma: +15/-24
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно опасните зони
« Отговор #2 -: Октомври 21, 2009, 06:57:03 pm »
Разбрах вече как да се бия.

Неактивен r3dboy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +35/-86
    • Профил
Re:Относно опасните зони
« Отговор #3 -: Октомври 21, 2009, 08:08:17 pm »
q кажи как да се биq с други игра4и

Неактивен JOYE

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +65/-84
    • Профил
Re:Относно опасните зони
« Отговор #4 -: Октомври 21, 2009, 10:12:14 pm »
Здравейте, преди малко посетих днешната опасна зона или поне тая която се падна на моята карта, в тая връзка искам да попитам вероятно в зависимост от категорията на героя ще се зареждат и опасни зони всеки ден за различните играчи ли? Не може ли поглеждайки глобалната карта в акаунта си съответния ден да видиш например чрез оцветяване в червено опасната провинция, а се налага да играеш на "тука има тука няма" докато я уцелиш  *hihi*. Така след като уцелих както се изразих днешната опасна провинция бях опразнила джобовете си от злато, но с пълна торба с точки и диаманти се запътих натам (Пусто женско любопитство  :D) Пристигнах благополучно и от там избрах едно под оазисче където да добивам камъчета. След няколко минути се озовах там видях че има конкуренция на терена, но реших все пак по бързата процедура да се опитам да изкопая някой камък и да видя дали действително успеваемостта ще бъде толкова добра та да си струват усилията. Пуснах за копане на 20 топаза съответно 20 точки на действие и с множителя увеличих 75% вероятност приключих всичко бързо чрез диамантите някъде около 4 броя но резултат дори не получих репорт изкопах ли нещо или дали пих една студена вода  :) ЗАЩО? Казват, че надеждата умирала последна хихих амбицирах се, сетих се, че в условията пишеше до изчерпване на количествата и си казах аааа има конкуренция на терена трябва да я ликвидирам и речено сторено пребих една колежка и един момък да ме прощават  *hihi*, но даде ми някакви дребни парички 20-30 злато а никакъв опит ЗАЩО? Доволна изпих няколко отвари и реших да продължа с копаенето пуснах добив мисля отново за около 20 точки с множител на максимум 75% и понеже излезнаха около 15ч време за тоя добив (цитирам по памет времето може и повече да е било) приключих копаенето с диаманти това удоволствие ми струваше отново 4 диаманта тоя път имаше репорт и получих 8топаза 1 рубин и 1 смарагд.  ;) После опиянена от великия си подвиг се сбих с глигана в провинцията,  който естествено ме победи и славно безславно се завърнах удома  :D Въпрос: Не е ли възможно да излиза инфо за % налични ресурси в съответното място? Така си мисля, че всеки би си направил сметката дали си струва да рискува и независимо от множителя за вероятност може да се окаже просто загуба на време. Това е накратко оскъдният ми опит в първата опасна провинция и проблемите които възникнаха. Моля, администраторите да обърнат по възможност внимание! Приятна игра и не забравяйте да се забавлявате макар и да губите по-често отколкото да печелите!  ;) :)
« Последна редакция: Октомври 21, 2009, 10:20:27 pm от JOYE »

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re:Относно опасните зони
« Отговор #5 -: Октомври 21, 2009, 11:24:01 pm »
Няма такова нещо като "днешна" опасна зона. Зоните като цяло ще са винаги едни и същи. Възможно е да бъдат правени промени, но те ще са с предупреждение. Така както са, ще са дълго време!