Автор Тема: Не става така  (Прочетена 769 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен plamenaval

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 11
  • Karma: +3/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Не става така
« -: Октомври 21, 2009, 08:07:23 pm »
Аз също мисля да се откажа.... Каква е тази империя в която трябва да си депозираш парите в банка, за да не ти ги вземат...
Обикновено банките ти дават лихва за парите, които си депозирал - както беше до сега, а не да ти ги пазят. Що за безумие - да си пазиш парите в сейф и да плащаш за това. Каква е тази империя и какви империални герои сме ние - обикновенно героите когато влизат в битка имат някакви морални правила, като например да премерят само силите си, но да запазят достойнството и богатството на противника. Може би трябва да прекръстят играта - Мародерстващ герой.
Също така - как така винаги има отрицателен баланс в полза на играта при битки - биеш се с равностойни противници , имаш си наемник и инвестираш доста пари в определена битка, в крайна сметка опита и инвестираното златото са обратно пропорционални на тези от битката.
И последно - изработка на предмети 4та категория - шанса за създаване 16 процента - около 50 опита - нито един създаден рядък предмет. Направо разбивате теорията на вероятностите ....
Мен лично вече не ме кефи тази игра. И ще се откажа от нея, не защото съм се наиграла, а защото прекалявате с пълненето на касичката си. Желая ви успех!

Rayh

  • Гост
Re:Не става така
« Отговор #1 -: Октомври 21, 2009, 08:10:45 pm »
успех и на теб  :)