Автор Тема: Приключение  (Прочетена 932 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sovee

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 214
  • Karma: +21/-22
    • Профил
Приключение
« -: Октомври 25, 2009, 11:27:01 am »
Задачи Стъпка 5/11


--------------------------------------------------------------------------------
Приключение 5

Довърши ги!

- Успяхте! Унищожихте Алфа Лидера и, което е още по-важно – спасихте семейството ми! Аз... Аз... не зная как да Ви се отблагодаря! Добре, да видим какво печелим и какво губим. Отрязахме едната ръка на Тъмния господар, ако мога така да се изразя. Без помощта на вълците той най-вероятно няма да предприеме директна атака, така че засега градът е в безопасност. Въпреки, че убихме лидера на вълците, все още не знаем кой стои зад всичко това. Вълците, макар и омагьосани да служат на тъмните следовници, няма как да ни кажат, защото все още не могат да говорят езика на човеците. На всичкото от горе някои са се спасили от... наказателната Ви операция и в момента бягат към Старата пещера. Могат да изчезнат завинаги в дългите и дълбоки шахти и кухини и отново да се превърнат в заплаха за цивилните. Трябва да предотвратим тази възможност, приятелю!
Вилхелм ти подава карта на Старата пещера.
- И аз бих дошъл, но трябва да се погрижа са семейството си. Ще ги пратя при братовчед ми в село Далечен бряг. Той има чифлик там, близо до брега е. Би трябвало да са в безопасност при него. След като се справите с вълците, ще направим план как да разбием тази тъмна измет. Вървете, приятелю. И нека Таткото се грижи за Вас!

Задача: Унищожи Старата пещера врагове в Старата пещера.

Награда: {3

 
Развитие на задачата  0 от 17 



е не разбрах каква е тази награда 3 няма нито картинка нитo нищо
« Последна редакция: Октомври 25, 2009, 11:29:38 am от sovee »