Анкета

доволни ли сте от цените на Предметите в пазара

Да
Не
Безбожни са цените
Да с малки изключения
Евтинийка

Автор Тема: Търговия  (Прочетена 8137 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен LordVOODOO

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +15/-10
    • Профил
Re:Търговия
« Отговор #30 -: Ноември 11, 2009, 07:22:27 pm »
Бе не го знам Kilgor до колко става за политик... с тези си убеждения не е за това поприще според мен, но бих посъветвал и него, и Скарлет да хвърлят едно око на моментният резултат на анкетата. Явно грешката не е в моят телевизор и не само аз смятам цените за супер раздути и безпричинно високи!  *hmm* *hmm* *hmm*

Все пак както се казва: "Глас народен - глас божи"! ;)

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Търговия
« Отговор #31 -: Ноември 11, 2009, 07:30:39 pm »
"За Бога, братя, не купувайте!"

Аз не виждам проблеми, Килгор доста ясно ти го обясни - има за всички. Хубавото скъпо, а много хубавото - много скъпо. Ако имаш желание и мерак - ще намериш начин да си го купиш. Ако нямаш - гледаш отстрани и се задоволяваш с каквото можеш.
"Високите" цени, освен всичко останало, стимулират креативността и стремежа да се постигне нещо определено. Но далеч по-лесно е да се мрънка и хленчи.
Кажи ми, че няма паралел с реалния живот - 90% от трудоспособното население не прави нищо друго, освен да се жалва и да чака някой да дойде и да "оправи" положението.

И на мен не ми харесват цените на кожите в момента, защото това ми спира производството и прави продукцията ми още по-скъпа. Но да си ме чул да недоволствам? Щом хората са определили такава цена за стоката си - тяхно право е. Аз няма да ги купя, ще намеря друг начин. Но пък сигурно ще се намери и купувач... Ако няма - ще паднат цените. Аз ще почакам.

Това е :)
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Търговия
« Отговор #32 -: Ноември 11, 2009, 07:32:33 pm »
exeeee TeMaTa Ha 1 12годишно Moмче предизвиква такива дебати :D :D :D
 

Не мисля, че идеята на темата ти беше точно такава, но пък такова приложение й намерихме  ???
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:Търговия
« Отговор #33 -: Ноември 11, 2009, 08:35:49 pm »
Не мисля, че идеята на темата ти беше точно такава, но пък такова приложение й намерихме  ???

НЕ БЕШЕ АМА :o :o
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D