Автор Тема: Критика и похвали  (Прочетена 1163 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Stoicho

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +0/-9
    • Профил
    • Ел. поща
Критика и похвали
« -: Ноември 04, 2009, 03:32:11 pm »
 Имам регистрация в ИГ,но не съм много активен.Причината да вляза в този форум е че имам забрана за форума на ИО.Първо искам да поздравя Отон за добрата организация на форума,за добре поставените теми лепки и за подробните пояснения.
   На второ място,но не и по значение се обръщам към всички участници във форума - Всеки който желае да подаде оплакване относно играта може да го направи на info@kzp.bg или да посети сайта на КЗП  http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd&group_id=12&document_id=19 .
   Аз лично съм възмутен от превилегиите давани на модераторите в правилата на форума и по-точно тези :
 т.5
  - Да забраним достъпа Ви до играта за неопределено време;  и

 "Администраторите и модераторите на форума запазват правото си да изтриват отделни потребители, съобщения или теми без предупреждение или аргументация."

  Изхождайки от факта че създателя на играта е депутат,демократично избран от българския народ,при това от партия за която и аз гласувах,съм леко казано възмутен от тези правила.
 
  Сигнализирал съм и Господари на Ефира за случая.Моля ако някой има други идеи към кого още може да се обърнем,за да се поправи тази несправедливост,нека пише.
  Ако някои може да се свърже с г-н Добромир Димитров,нека го запознае със случая,може покрай работата му в парламента,да няма време и да незнае за случващото се във форума на ИО погазване на човешки права.
  Надявам се че не съм нарушил с тези редове правилата на форума и темата ще остане.

 

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Критика и похвали
« Отговор #1 -: Ноември 04, 2009, 03:45:02 pm »
Имам регистрация в ИГ,но не съм много активен.Причината да вляза в този форум е че имам забрана за форума на ИО.Първо искам да поздравя Отон за добрата организация на форума,за добре поставените теми лепки и за подробните пояснения.
   На второ място,но не и по значение се обръщам към всички участници във форума - Всеки който желае да подаде оплакване относно играта може да го направи на info@kzp.bg или да посети сайта на КЗП  http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd&group_id=12&document_id=19 .
   Аз лично съм възмутен от превилегиите давани на модераторите в правилата на форума и по-точно тези :
 т.5
  - Да забраним достъпа Ви до играта за неопределено време;  и

 "Администраторите и модераторите на форума запазват правото си да изтриват отделни потребители, съобщения или теми без предупреждение или аргументация."

  Изхождайки от факта че създателя на играта е депутат,демократично избран от българския народ,при това от партия за която и аз гласувах,съм леко казано възмутен от тези правила.
 
  Сигнализирал съм и Господари на Ефира за случая.Моля ако някой има други идеи към кого още може да се обърнем,за да се поправи тази несправедливост,нека пише.
  Ако някои може да се свърже с г-н Добромир Димитров,нека го запознае със случая,може покрай работата му в парламента,да няма време и да незнае за случващото се във форума на ИО погазване на човешки права.
  Надявам се че не съм нарушил с тези редове правилата на форума и темата ще остане.

 
Забраната Ви във Форума на ИО е наложена поради някаква конкретна причина, която Ви е изяснена.
Всеки път, когато влизате в някой от нашите Форуми, както и в случаите, в които се регистрирате като потребител в някоя от нашите игри, Вие се съгласявате както с правилата на Форума, така и с Общите правила на играта, в които подробно е описано какво можете и не можете да направите.

Обърнете се към всички институции, към които смятате, че имате право да се обърнете, нека и те да Ви кажат същото, което ще Ви кажа и аз.
Веднъж регистриран, Вие автоматично сте се съгласил с всички правила и задължения, които ние предварително сме Ви посочили.
Ако не спазвате въпросните правила, ще бъдете наказан по начин, по който модераторите на форума или Екипът на играта сметне за правилен.

С уважение: Димитър Димитров, администратор в Imperia Games.

П. С.: Собственикът на фирмата, за която работя, не се казва Добромир Димитров и мога да Ви уверя, че той е напълно запознат с всичко ставащо в неговите игри.
« Последна редакция: Ноември 04, 2009, 03:47:12 pm от Oton »
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts