Автор Тема: Частен ли е обществения форум!?  (Прочетена 1715 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Stoicho

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +0/-9
    • Профил
    • Ел. поща
Частен ли е обществения форум!?
« -: Ноември 04, 2009, 06:50:39 pm »
 Първо да се извиня за преименуването на г-н Доброслав Димитров на Добромир.Второ да отбележа че една моя тема,касаеща най-вече морала и етиката е изтрита и трето да попитам кога смятате да ме изгоните и от този форум?Депутат и муха се убиват с вестник,аз чрез забрана за достъп до частен форум,бар,кафе или  ресторант (то си е на собствениците,могат и да не ме пускат,особенно ако не си поръчвам нищо а само говоря с другите клиенти).Това е някакъв вид дескриминация,но нищо.За конституцията на РБ ще се произнесе г-н депутата,той е народен представител,гласовете на поне 20 000 българи стоят зад него.Глас народен,глас божи.Щом народа иска да му налагат забрани относно свободата на словото,кой съм аз че да преча на тяхното желание.Всяко едно мое ограничаване събужда все повече и повече  желание да доведа нещата докрай и ако се наложи ще се състави закон за защита правата на потребителите в онлайн пространството,ако вече няма такъв даден от Европейския съюз.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Частен ли е обществения форум!?
« Отговор #1 -: Ноември 04, 2009, 06:59:03 pm »
Извинявай... ама защо не впрегнеш енергията и ината си в нещо полезно?!?
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Re:Частен ли е обществения форум!?
« Отговор #2 -: Ноември 04, 2009, 07:04:52 pm »
Извинявай... ама защо не впрегнеш енергията и ината си в нещо полезно?!?

  +К

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Частен ли е обществения форум!?
« Отговор #3 -: Ноември 04, 2009, 07:05:58 pm »
Първо да се извиня за преименуването на г-н Доброслав Димитров на Добромир.Второ да отбележа че една моя тема,касаеща най-вече морала и етиката е изтрита и трето да попитам кога смятате да ме изгоните и от този форум?Депутат и муха се убиват с вестник,аз чрез забрана за достъп до частен форум,бар,кафе или  ресторант (то си е на собствениците,могат и да не ме пускат,особенно ако не си поръчвам нищо а само говоря с другите клиенти).Това е някакъв вид дескриминация,но нищо.За конституцията на РБ ще се произнесе г-н депутата,той е народен представител,гласовете на поне 20 000 българи стоят зад него.Глас народен,глас божи.Щом народа иска да му налагат забрани относно свободата на словото,кой съм аз че да преча на тяхното желание.Всяко едно мое ограничаване събужда все повече и повече  желание да доведа нещата докрай и ако се наложи ще се състави закон за защита правата на потребителите в онлайн пространството,ако вече няма такъв даден от Европейския съюз.

Господине , вие нямате ли си друга работа?Разбирам , че имате зъб на тази компания , която прави нещо за нас.Но покажете морал и култура и напуснете сам този форум, пречите ми с негативното си отношение . Благодаря ви.

Неактивен flinstoun

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +22/-17
    • Профил
Re:Частен ли е обществения форум!?
« Отговор #4 -: Ноември 04, 2009, 07:07:33 pm »
Частен ли е обществения форум е тафтология и така зададен въпрос, няма да намери своя отговор.

Отностно форума на Имперски герой - Да, той е частен.

Плаща се за:
 - домайн (запазено име във интернет пространството)
 - сървър ( компютър на който да стои форума )
 - колокешън ( център, където се грижат за подръжката на този сървър )
 - интернет ( за да е достъпен до потребителите )

Затова ше Ви помоля да го използвате за въпроси свързани с играта и комуникация с останалите потребители.

Всеки опит за използването на нашия форум за лични цели и превръщането му в трибуна на лични терзания, подозрения и теории на конспирацията,
ще доведе до едно единствено нещо - отстраняване от форума.