Автор Тема: Наемник мистик- проблем при благословиите  (Прочетена 1485 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Взел съм си наемник мистик с умения Силата на тигъра, Знахарство, Чисто съзнание и Бързината на пантерата. Странното е, че в битката той благослови всички (мен и останалите наемници) единствено със Силата на тигъра и Бързината на пантерата. При условие, че героинята ми също приложи Бързината на пантерата и Чисто съзнание, няма логика наемникът да използва само едното от тези две умения (ако има някакво ограничение да не можем да благословим един герой два пъти с едно и също умение, защо пък тогава сработи Бързината на пантерата?)

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Наемник мистик- проблем при благословиите
« Отговор #1 -: Ноември 08, 2009, 03:53:49 pm »
Странно , аз като пробвах 2 наемника с дублиращи се умения извор на живота и на духа - всеки от групата получаваше само от единия благословия. т.е. не се дублираха , просто вдигаха показателите на групата не за 5 рунда , а за 2.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Наемник мистик- проблем при благословиите
« Отговор #2 -: Ноември 08, 2009, 05:01:58 pm »
Следователно в едно от двете направления има проблем- или не е сработила едната благословия, или пък другата е подействала против правилата. Трета възможност е екипът да е разпределил кои благословии могат да се дублират и кои не, ще е хубаво утре да се изясни ситуацията. Дотогава ще се постарая да не разпускам наемника и да пробвам още няколко теста.

Kilgor

  • Гост
Re:Наемник мистик- проблем при благословиите
« Отговор #3 -: Ноември 08, 2009, 05:17:14 pm »
И при мен има подобен проблем. Единият ми наемник е с умения "Болест" и "Замъгляване", но по време на битка използва само замъгляване. Героят ми Kilgor е мистик и също има въпросните две умения. Така се получава, че при наемника едното се застъпва , а другото ( "Болест" ) въобще не се проявява.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Наемник мистик- проблем при благословиите
« Отговор #4 -: Ноември 08, 2009, 06:20:00 pm »
Не знам дали някой се е намесил (неделя е хора), но наемникът ми вече прилага само Силата на тигъра. Интересно дали и мистикът на колегата вече е спрял с дублирането.