Автор Тема: Приключение  (Прочетена 1694 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mitisve

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Приключение
« -: Ноември 08, 2009, 02:27:55 pm »
Здравейте, левъл 22 съм и се чудя от къде мога да си започна приключение ?
CooL^BOY

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Приключение
« Отговор #1 -: Ноември 08, 2009, 02:34:16 pm »
За сега в Пустите скали и Бунар има готови, но не ти препоръчвам да ги изпълняваш веднага, за да получиш по-добри награди когато ги дооправят идната седмица :)
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен El Nino

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 92
  • Karma: +4/-11
    • Профил
Re:Приключение
« Отговор #2 -: Ноември 08, 2009, 02:52:43 pm »
Изчакай до 23, 24 левел и тогава започни с приключението и аз ти предлагам в Пустите скали да започнеш след като стигнеш до едно приключение което изисква 27 ниво отиди в Бунар и започвай там с приключенията...  :) ;)

Неактивен kyky

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +35/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Приключение
« Отговор #3 -: Ноември 08, 2009, 03:20:33 pm »
ако  започваш в пустите скали  се приготви за як бой в последната задача  в многостепенната Майката на мрака  от 5-ия рунд започват редките вълци които всеки път ми сваляха по един наемник(от общо 3) 7,8,9 рунд са яки редки мародери с по 1480 живот  за за финал ми излязоха 1 легендарен Еретик със 1450 живот до 300 нещо демидж + 3 мародера от горе споменатите + 2-ма Еретици стрелци  стана мазало.
 Това ми беше 3тия опит имах късмет да вдигна 4-та категория и да преоблека героя малко. При положение че героя ми беше 29 ниво с 3 епични предмета (включително оръжие) останалите всички легендарни. Просто нямам идея как се минава тази задача със герой 22 ниво и не знам и с каква екипировка, приготви поне 20 диаманта за колби и успех от първия път!
 Наградата я коментирах в друг пост!

Неактивен El Nino

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 92
  • Karma: +4/-11
    • Профил
Re:Приключение
« Отговор #4 -: Ноември 08, 2009, 03:38:34 pm »
Докато стигне до тази задача ще е 30 левел поне и ще му е по-лесно да ги бие..

Неактивен kyky

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +35/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Приключение
« Отговор #5 -: Ноември 08, 2009, 03:48:31 pm »
не мисля че е точно така за мен всички останали задачи си бяха просто загуба на ходове и ресурси нито опита беше както трябва нито  златото , взех приключение и във Фаролин там на 5 или 6  задача ме пратиха във Базата на червената ръка и наградата ми беше 20 диаманта което си е цяло богатство за 2-ра категория.
А в 3-та нищо нито един диамант не падна .

Неактивен El Nino

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 92
  • Karma: +4/-11
    • Профил
Re:Приключение
« Отговор #6 -: Ноември 08, 2009, 05:37:37 pm »
не мисля че е точно така за мен всички останали задачи си бяха просто загуба на ходове и ресурси нито опита беше както трябва нито  златото , взех приключение и във Фаролин там на 5 или 6  задача ме пратиха във Базата на червената ръка и наградата ми беше 20 диаманта което си е цяло богатство за 2-ра категория.
А в 3-та нищо нито един диамант не падна .
Съгласен съм с тебе и трябваше в 3та категория да се дават 20 диаманта, а не във 2ра категория, защото в 3та са доста по-трудни приключенията   

Неактивен tututu

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 640
  • Karma: +47/-90
  • Любимата ми игра
    • Профил
Re:Приключение
« Отговор #7 -: Ноември 08, 2009, 05:40:54 pm »
да, ама хората които са 4 категория са прецакани или поне да могат и те да ги изпълняват не е чесно

Неактивен El Nino

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 92
  • Karma: +4/-11
    • Профил
Re:Приключение
« Отговор #8 -: Ноември 08, 2009, 05:48:28 pm »
да, ама хората които са 4 категория са прецакани или поне да могат и те да ги изпълняват не е чесно
Така е, но и като пуснат приключенията в 4та категория и там ще е мизерия като в 3та ще дават 400 опит. ???