Автор Тема: Куца работа  (Прочетена 1922 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен artreia

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 245
  • Karma: +90/-342
    • Профил
    • Ел. поща
Куца работа
« -: Ноември 09, 2009, 10:36:39 pm »
Кожени ръкавици със сила - винаги съм им се възхищавал, но като прибавим и малко интелект се получава нещо превъзходно.



За ентусиаста, който ги закупи от аукциона съм подготвил напълно безплатно и кожен шлем от същата модна линия:




pithtath

  • Гост
Re:Куца работа
« Отговор #1 -: Ноември 09, 2009, 10:40:07 pm »
Какво не й харесваш на силата? Ами на интелекта?

Неактивен baivuio

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 42
  • Karma: +8/-7
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Куца работа
« Отговор #2 -: Ноември 10, 2009, 01:21:04 am »
7 хилки голд давам ВЕДНАГА!!( за двете) Нищо, че съм 2-ра кат още  :D
  на самият артикул пише колко струва....Цена по-голяма от 2,5х от упоменатата е.....не умно...
 Това, че някой дава повече си е лично негов пролем!
 Цената определя кувуча!!!! Кое е куцото в случая!???!? Дай го в магазина и си освобождаваш място в раницата  ???
  :D

pithtath

  • Гост
Re:Куца работа
« Отговор #3 -: Ноември 10, 2009, 10:09:56 am »
Ти ако си стрелец или мистик си ги сложиш ли тези работи ? А и понеже са леки и войн няма да ги сложи...... ТОВА !

Не се сърди, но интелекта е едно от двете базови "умения" на мистика, следователно всеки предмет с интелект е добре дошъл за този клас герои. Освен това - точилките на мистиците правят не малка повреда, което иде да рече, че и силата ще се отрази чувствително на повредата. И в крайна сметка са кожени - значи са идеални за мистик. Проблемът е в бройката и стойността на силата и интелекта, а не в типа атрибут в случая.
Ако героят е стрелец, няма да му е много изгодна тази премяна. За воин - изключено.

Неактивен artreia

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 245
  • Karma: +90/-342
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Куца работа
« Отговор #4 -: Ноември 10, 2009, 02:56:45 pm »
Поради големият интерес на пазара вече се появи и наметало от същата марка



Работи се усилено и върху изработката на кожен колан за да може да се облече един мистик качествено  :-[

Kilgor

  • Гост
Re:Куца работа
« Отговор #5 -: Ноември 10, 2009, 05:45:13 pm »
На мистик и интелект не му е запотрябвал много. 100-150 на битка за 5та категория са достатъчни. Много по-важни са точността, ловкостта и жизнеността.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Куца работа
« Отговор #6 -: Ноември 10, 2009, 05:49:52 pm »
аз пък съм на друго мнение - така или иначе в един момент точките се пренареждат. Дали ще имам сила от предметите или ще съм сложила точките там е все едно. Ако е от предмети, ще имам "свободни" точки да сложа на други неща... За мен се оказва по-важно атрибутните точки, които дават предметите да са максимално. Важното е като общ сбор да не превишават това, което ми трябва за момента. В крайна сметка, като събера цялата екипировка - пренареждам атрибутните точки и готово :)
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен artreia

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 245
  • Karma: +90/-342
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Куца работа
« Отговор #7 -: Ноември 10, 2009, 06:12:15 pm »
И аз си го мислех това нещо, но има смисъл ако не си високо ниво в категорията.
В смисъл по-дългичко да си ги ползваш за да си заслужава инвестиция от 25 диаманта за пренареждане на точки...

Kilgor

  • Гост
Re:Куца работа
« Отговор #8 -: Ноември 10, 2009, 06:16:33 pm »
При всички случай е по изгодно първо да се намира екипировка, а след това да се натъкмяват атрибутните точки. Иначе се изпада в ситуация да се търси екипировка с точно определен бонус и като се има впредвид колко трудно излизат жълти и лилави неща става бавна и скъпа работа.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Куца работа
« Отговор #9 -: Ноември 10, 2009, 06:25:08 pm »
именно :)
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

newcomer

  • Гост
Re:Куца работа
« Отговор #10 -: Ноември 10, 2009, 06:46:32 pm »
На мистик и интелект не му е запотрябвал много. 100-150 на битка за 5та категория са достатъчни. Много по-важни са точността, ловкостта и жизнеността.

Зависи какъв тип мистик си. Ти гледаш откъм тъмната страна. Един светъл мистик освен Майсторство в благословиите има и Майсторство в лекуването. Освен да благославя, професията му е и да лекува. А мога да те уверя, че лекуването на светлия ти събрат точи дух като за световно. Също не бива да забравяме, че колкото повече интелект имаш толкова повече опит от битките взема героя ти.

P.S. Във всички случай много хубава стока имаш artreia. Пожелавам ти да вземеш хубави парички за тях :)
« Последна редакция: Ноември 10, 2009, 06:52:47 pm от newcomer »

Kilgor

  • Гост
Re:Куца работа
« Отговор #11 -: Ноември 10, 2009, 07:11:20 pm »
Зависи какъв тип мистик си. Ти гледаш откъм тъмната страна. Един светъл мистик освен Майсторство в благословиите има и Майсторство в лекуването. Освен да благославя, професията му е и да лекува. А мога да те уверя, че лекуването на светлия ти събрат точи дух като за световно. Също не бива да забравяме, че колкото повече интелект имаш толкова повече опит от битките взема героя ти.

P.S. Във всички случай много хубава стока имаш artreia. Пожелавам ти да вземеш хубави парички за тях :)

И тъмният мистик има лекуване и точи много дух за нищо.На максимално ниво лекува за 50 здраве на рунд, а редките мобове в 4та те удрят за по 400 и нагоре. Иначе магийте които точат най-много дух са Проклятие на мрака и Божествена благословия - и двете на максимално ниво лапат по 300 дух, само че ползите от тях са ми доста съмнителни.