Автор Тема: Задачи от таверната (предложение)  (Прочетена 2374 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nrganev

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 188
  • Karma: +24/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Задачи от таверната (предложение)
« -: Октомври 11, 2009, 07:08:51 am »
Наскоро видях няколкщо поста, че трудно се търсело тъмен ясен и обогатено желязо.
Мислих си, че може да се направят мисии от таверната които да дават и ресурси.
Обикновено плащат злато или в по-горните категории диаманти, но на занаятчиите може да им дойде добре ако нещо подобно.
А и тоя таверничар взе че стана много богат.На всички герои в играта дава задачи и после им плаща  :D
« Последна редакция: Октомври 11, 2009, 09:03:54 am от nrganev »

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Задачи от таверната (предложение)
« Отговор #1 -: Октомври 11, 2009, 08:45:48 am »
Като идея е добро и ще внесе някакво разнообразие. Пък и кой би отказал хем да вземе малко опит, хем да получи 10-12 броя обогатено желязо за цялата тази работа (тъкмо няма да има повече оплаквания, че кожарите могат едновременно да трупат опит и ресурс в битка).

В кръга на шегата:
"Бели кахъри са твоите, страннико. Диви зверове тормозят сайвана ми, вече трета крава ми удушават. Време е да ги прогоним, а възнаграждението ще бъде щедро. Отидете в Черните стърнища и унищожете 23 броя от Изгладнял чакал. Нацепил съм две каруци дърва за теб, ако се завърнеш.

Награда:
Тъмен ясен: 10-12"

newcomer

  • Гост
Re:Задачи от таверната (предложение)
« Отговор #2 -: Октомври 11, 2009, 11:09:08 am »
"Не ми върви напоследък, страннико. Болест нападна и унищожи посеви ми. Бандити откраднаха кравата и теленцето й, а и нямам много клиенти в таверната тези дни. Направи ми един брой медна кама, да свърша със себе си както трябва. За награда разглоби хамбара ми. От хубаво дърво съм го направил.

Награда:
Обработен тъмен ясен: 5-6"

newcomer

  • Гост
Re:Задачи от таверната (предложение)
« Отговор #3 -: Октомври 11, 2009, 11:50:28 am »
"Реших да се заселя на ново място, страннико. Да променя малко обстановката, климата. На Планета 4 имам роднини. Там ще си преместя бизнеса. От две години строя Транспортна Станция, но нямам достъчно ресурс. Изкопай ми 180 платина и ще те възнаградя богато.

Награда:
Тъмен ясен: 10-12"

Неактивен muratito

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 309
  • Karma: +25/-58
    • Профил
Re:Задачи от таверната (предложение)
« Отговор #4 -: Октомври 11, 2009, 12:22:02 pm »
предложението е добро :)
но задачите ще са разнообразни,във смисъл,ако си кожар да ти се падне задача за миньор или ще са само за заначта ми???
дайте вотче PLS
http://muratito.mondozoo.com

Неактивен nrganev

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 188
  • Karma: +24/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Задачи от таверната (предложение)
« Отговор #5 -: Октомври 11, 2009, 12:41:08 pm »
Ами аз си мислех да е на случаен принцип, това също ще накара повече играчи да влезнат в гилдии, защото като не ти се пада точната задача пак ще трябва да се купува.А като си в гилдият ще си ги обменяте ресурсите дори и да не ти се е паднала точната задача :)
А пък и като си ниска категория ресурсите по-лесно се намират, можеш да си купиш това което ти трябва.
Но в по-високата категория, ресурсите са и по-скъпи, но и рецептите (хубавите рецепти) изискват дойста матеряли (кожи, кости, кюлчета и скъпоценни камъни)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Задачи от таверната (предложение)
« Отговор #6 -: Октомври 11, 2009, 12:43:37 pm »
Всъщност хората от ниските категории са се оплаквали като им се паднат две задачи в стил "изработи пет копия със стоманен връх" и т.н. Ако ги има подобни произволни награди като ресурси, поне някой първа категория ще може да продаде на аукциона спечелените ресурси на някаква хубава цена (стига задачата да е изпълнима).

Неактивен nrganev

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 188
  • Karma: +24/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Задачи от таверната (предложение)
« Отговор #7 -: Октомври 11, 2009, 01:15:04 pm »
Ако ниските категории имат възможноста по този начин да си набавят ресурси о тпо-високи категории, то тогава не мисля че ще изказват пари през акциона ами, че играчите ще си правят по повече акаунти за да си набавят ресурсите.
Във момента има много бижутире с по няколко акаунта които са 10 и 11 ниво, само зада им събират камъните.
НО ако искат да събират по-бързо перли или рубини трябва да вдигат героите на 20 и 30 ниво а това доста ще ги забави.Ако се въведе правило което забранява мултинга тази идея ще е доста добра :)

55551

  • Гост
Re:Задачи от таверната (предложение)
« Отговор #8 -: Октомври 14, 2009, 01:08:56 pm »
И аз смятам идеята ти, nrganev, за добра. Със сигурност бих се радвал на ресурса като награда повече отколкото на парите :) Да не говорим, че в по-горните категории земи ресурсите били кът.
« Последна редакция: Октомври 14, 2009, 01:11:16 pm от 55551 »

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Задачи от таверната (предложение)
« Отговор #9 -: Октомври 18, 2009, 05:17:02 pm »
newcomer & Untake дайте нещо изпълнимо не всички играем ГВ  :-[ :-[ *hihi*  :-[ :-[

"Чух че си човек на честа и че помагаш на слабите ... така ли е ? Преди 2 дни синът ми отиде да търси скъпоценен ахат. Казах му да не тръгва защото там е пълно с бандити но той реши че няма да го заловят.Ако го завърнеш жив ще ти там всичките му скъпоценни камъни.Победи 17 бандит в Чудните пещери и се върни за наградата си"

Награда: 8-10 скъпоценен ахат

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Задачи от таверната (предложение)
« Отговор #10 -: Ноември 10, 2009, 03:12:30 pm »
много добра идея! *bravo*

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Kilgor

  • Гост
Re:Задачи от таверната (предложение)
« Отговор #11 -: Ноември 10, 2009, 03:31:14 pm »
И аз съм си го мислел, идеята е хубава. Но може да има изискване за занаятчийски точки, и даваният като награда ресурс да съответства на професията на героя.

"Едни клиенти ми довериха къде има много богати залежи на обогатено желязо. Знам че ти си много добър миньор, ще ти кажа къде да ги намериш, а изкопаното ще си поделим. Знай че мястото е много добро, там със сигурност ще намериш такава руда."
Награда: 10 точки за действие