Автор Тема: съвет за наемник за (свиреп войн)  (Прочетена 1659 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bonjovi

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +0/-0
    • Профил
съвет за наемник за (свиреп войн)
« -: Ноември 14, 2009, 01:33:05 pm »
какъв съвет за наемник с каква специялизация и какви умения да има наемника... 3та категория ми е героя...
благодаря предварително за помоща!

Kilgor

  • Гост
Re:съвет за наемник за (свиреп войн)
« Отговор #1 -: Ноември 14, 2009, 01:40:44 pm »
Ами един войн пазител - с провокация, лидерство, контра-атака. Два мистика - единият с Вътрешен дух и болест, а другият с Извор на живота по възможност комбинирано с майсторство с благословийте. И двама стрелци - с орлово око ( въоръжен с лък ) и другият с "критичен удар" и майсторство с метателно копие.
Това разбира се е супер идеален вариант.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:съвет за наемник за (свиреп войн)
« Отговор #2 -: Ноември 14, 2009, 02:27:09 pm »
Може би прекалено идеален, наемник с Лидерство трудно ще се намери. Според мен основното за наемниците мистици е освен умението Вътрешен дух и Ловкостта на пантерата и Чисто съзнание при Мистик на светлината и Замъгляване и Отровен облак при Мистик на тъмнината. С достатъчно дух особено в четвърта категория тази комбинация изключително добре накланя шансовете в битката на ваша страна.

Неактивен bonjovi

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:съвет за наемник за (свиреп войн)
« Отговор #3 -: Ноември 17, 2009, 01:41:38 pm »
намерих си 2 наемника... мистик 28 ниво 2 ниво извор на живота 2 ниво премахване на отрова 2 ниво вътрешен дух  и призрачен ловец 28 ниво с 4 ниво критичен удар  2 ниво изтрел в главата и 6 ниво знахараство бива ли ги?

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:съвет за наемник за (свиреп войн)
« Отговор #4 -: Ноември 17, 2009, 01:45:43 pm »
Добре е ама тва знахарство не му трябва потърси такав с подобни умения и без знахарство или отрова безполезни умения са(стрелец съм и съм слагал на тях но тогава не знаех че са безполезни)
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D