Автор Тема: Войн - Свиреп Войн помощ за развитието му моля  (Прочетена 5231 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Войн - Свиреп Войн помощ за развитието му моля
« Отговор #15 -: Ноември 05, 2009, 08:55:39 am »
За момента "следваща специализация" няма, но за сметка на това някои умения са ограничени според категорията на героя и едва в следващата може да се инвестират точки за по-горните им нива (примерно за седмо ниво на майсторствата с оръжия се изисква ниво 40).

Иначе Въртележка, Боен вик, Съкрушителен удар са доста добри, особено на по-високите нива.

Неактивен bonjovi

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Войн - Свиреп Войн помощ за развитието му моля
« Отговор #16 -: Ноември 10, 2009, 11:07:32 pm »
Благодаря за отговорите и за помоща на всички,които са ми отговорили
Имам нужда отново от помощ...
Сега вече съм 20-то ниво и спазих съвета ви да си пазя точките за умения и стои така дилемата пред мен,кое умение да вдигам първо ? Друг въпрос ми е след като съм вдигнал ФРОНТАЛНА АТАКА на макс... и ако вдигам ЯРОСТНА АТАКА тогава тези 7 точки на ФА стават безмислени? и дали не е по-хубаво да инвестирам диаманти за поправката на уменията ми...благодаря предварително за съветите ви !!!



« Последна редакция: Ноември 10, 2009, 11:10:26 pm от bonjovi »

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Войн - Свиреп Войн помощ за развитието му моля
« Отговор #17 -: Ноември 11, 2009, 08:10:47 am »
Благодаря за отговорите и за помоща на всички,които са ми отговорили
Имам нужда отново от помощ...
Сега вече съм 20-то ниво и спазих съвета ви да си пазя точките за умения и стои така дилемата пред мен,кое умение да вдигам първо ? Друг въпрос ми е след като съм вдигнал ФРОНТАЛНА АТАКА на макс... и ако вдигам ЯРОСТНА АТАКА тогава тези 7 точки на ФА стават безмислени? и дали не е по-хубаво да инвестирам диаманти за поправката на уменията ми...благодаря предварително за съветите ви !!!




ако се биеш в опасните провки, качи всичко на командир на наемници, иначе сложи-2 точки на въртележка /в повечето зони са по трима човека/ и 2 на боен вик/нататък боен вик става много полезно, на последното ниво сваля с 24% атрибутите, това е равно на всички умения на тъмния мистик взети заедно, ако и те са на макс/, а ако искаш сложи 1 на боен вик и 1 на съкрушителен удар /това умение е полезно, но е само за срещу бавни противници, срещу стрелци пречи/, на следващите нива можеш да вдигнеш майсторство с меч, а ако искаш да дадеш 25 диаманта, разгледай моите умения, разпредели ги по същия начин

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Войн - Свиреп Войн помощ за развитието му моля
« Отговор #18 -: Ноември 11, 2009, 08:16:46 am »
Ето ги моите умения/аз също си ги бях преразпределял, но няколко дена преди да свалят цената на половина и се прецаках ;D *freak*/:


Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.