Автор Тема: за приклученията  (Прочетена 1140 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен muratito

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 309
  • Karma: +25/-58
    • Профил
за приклученията
« -: Ноември 18, 2009, 12:27:01 am »
оправиха ли приклученията???
вече може ли да очаквам уникален предмет???
дайте вотче PLS
http://muratito.mondozoo.com

Неактивен r3dboy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +35/-86
    • Профил
Re:за приклученията
« Отговор #1 -: Ноември 18, 2009, 11:32:14 am »
и аз това се питам >:(

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:за приклученията
« Отговор #2 -: Ноември 19, 2009, 03:38:20 pm »
СТРУВА ЛИ СИ . Приключение 11:

Да свършим работата

- Никога не пращай хора на място, на което могат да умрат – Зигмар те посреща пребледнял, вместо да те поздрави за успешно изпълнената задача.
- Агентите са прихванати по пътя им към Абатството. Така и не са успяли да стигнат до местоназначението си. Всички са заловени живи при много добре организирана засада. Транспортирани са „на сигурно място” в Абатството. Все още никой от похитителите не се е обадил. Мисля, че няма и да се обадят. След като пречупят волята на агентите, ще узнаят абсолютно всичко и няма да има как да ги спрем. Всичко свърши, приятелю. Събирам си нещата в момента. След като приключа, ще изтрия всякакви следи от моето съществуване в този град и ще подпаля таверната. След това се отправям към Централата. Отзовават ме и дръпват шалтера на цялата операция. Това е. Провалихме се.
Пристъпваш напред и зашлевяваш по лицето.
- Какво? Мислите, че можете просто да влезете там и да избиете всички, това ли си мислите? Абатството на мрака е строго охранявана сграда, всички там са бивши или настоящи войници! Имат сложни методи за налбюдение и сигнализация, не са аматьори! Мислите, че можете да направите това, което десет, високо професионални имперски агенти не можаха да сторят? Ами... опитайте!

Задача: Елиминирай Лидера на Абатството на мрака.

Награда:
Злато : 3200
Опит : 2400

Секира с две остриета
Поражения 287-383
Минимални поражения +32
Критичен удар +14%
Ловкост -20%
Точност -20%
Здравина 64/64
Ниво 35
Стойност 13800 g.
Категория 4
Предмет :
 Е  колко точки заминаха за копане на камани и др в предните приключения и то само за 1 брадва 35 ниво
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:за приклученията
« Отговор #3 -: Ноември 19, 2009, 06:48:33 pm »
 :D кви пари. аз зимам по 9 кил от битка с пирати. а опит щях да взема повече ако не бях ги правил предишните и се биех сам с др същества
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:за приклученията
« Отговор #4 -: Ноември 19, 2009, 07:41:14 pm »
оправиха ли приклученията???
вече може ли да очаквам уникален предмет???
Ще има съобщение в новини/или в играта/ когато всичко покрай приключенията се въведе .