Автор Тема: Приключение в грана на императорите ...  (Прочетена 1784 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Приключение в грана на императорите ...
« -: Ноември 26, 2009, 11:11:50 pm »
Защо не се направи там приключение ? Да е изцяло занаятчииско, хората ще печелят по-лесно от бизнеса си ... *hihi* Може съдържателя на таверната да се е съюзил с майстора на брони (давам пример само) да провалят друг магазин и тн ... :)  :-X :-X :-X :-X И една от задачите да е например ресурс (както беше писано в "Предложения") а последната награда (жълт чук) която да се печели ако изработиш жълт(син или изобщо някакъв) предмет... Общо взето разбрахте идеята ... Ако ви е харесала дайте ми +че  *hihi*

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Приключение в грана на императорите ...
« Отговор #1 -: Ноември 27, 2009, 09:04:00 am »
Oton някъде беше драснал за нещо, подобно на "събития" в играта (във връзка с друго предложение- изскочи някакъв змей-горянин и всички герои могат да ходят да го бият, пък той дава някакви предмети...). Може тези "събития" да се обявяват само в таверната в Града на Императорите, като на седмица ще има по едно приключение за категории 2-5 (и съответно при вземане на задачата няма да изчезва).

Kilgor

  • Гост
Re:Приключение в грана на императорите ...
« Отговор #2 -: Ноември 27, 2009, 09:09:54 am »
Предложението ти е добро. Само дано го направят достъпно за всички категорий. Не е логично в столицата в която иначе има 3 магаина 5та категория, таверната да е едва 2ра категория. Според мен там таверната трябва да е универсална. Бях го предложил в една тема, но Отон го отхвърли с аргументи които не ме убедиха.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Приключение в грана на императорите ...
« Отговор #3 -: Ноември 27, 2009, 09:19:32 am »
За таверната там незнам дали да е универсална, но задачите да са ... Забелязах че там са само занаятчииски (не че може други де ...) и затова ми хрумна ... моля някои от екипа да изкаже мнение ....