Автор Тема: смарагдово море  (Прочетена 1185 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

55551

  • Гост
смарагдово море
« -: Ноември 29, 2009, 10:40:14 pm »
Само на мен ли ми се струва или има нещо нередно в "Смарагдово море", Провинция "Ветровитите краища"? Преди известно време там се срещаха Бик, Гигантска костенурка (Сам). После след някои реформи ги промениха на Бик, Гигантска костенурка (Група 6). Но това беше мисля за 1 ден. Сега там се срещат Бик, Гигантска костенурка (Група 2). Странното в случая е, че след промените съм убил може би над 50 бика, но нито една (?!) Гигантска костенурка, докато преди съм ги бил смело мога да кажа точно фифти-фифти (дори ми беше мн весело как се редуваха). Някой знае ли защо е така? Благодаря предварително за вниманието.

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:смарагдово море
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2009, 11:29:08 pm »
Не. Просто на крест му бяха много трудни 6 противника в първата битка от приключението и  направиха промяна заради него. :D

55551

  • Гост
Re:смарагдово море
« Отговор #2 -: Ноември 29, 2009, 11:38:24 pm »
Не. Просто на крест му бяха много трудни 6 противника в първата битка от приключението и  направиха промяна заради него. :D

А как стои въпроса тогава с костенурките? Бяха най-големите ми дарители на кости... ;)

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:смарагдово море
« Отговор #3 -: Ноември 29, 2009, 11:56:58 pm »
Има друга зона с 6 противника но са 23-26 пак бикове и костенурки  *hihi*
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.