Автор Тема: Задача от таверната?  (Прочетена 977 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Задача от таверната?
« -: Ноември 30, 2009, 03:10:20 pm »
Привет на всички. Преди малко имаше две задачи във таверната. Едната беше да изробтя 18 броя обикновена кожена броня, а другата 13 броя. Приех задачата за 13 броя и установих, че всяка раница събира по 5 броя или при три раници празни могат да се поберат 15 броя. Ако бях взел задачата за 18 броя нямаше да мога да ги събера в раниците и да изпълня задачата.
« Последна редакция: Ноември 30, 2009, 03:13:17 pm от Lord_SEVEN »
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен kyky

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +35/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Задача от таверната?
« Отговор #1 -: Ноември 30, 2009, 03:25:27 pm »
Привет на всички. Преди малко имаше две задачи във таверната. Едната беше да изробтя 18 броя обикновена кожена броня, а другата 13 броя. Приех задачата за 13 броя и установих, че всяка раница събира по 5 броя или при три раници празни могат да се поберат 15 броя. Ако бях взел задачата за 18 броя нямаше да мога да ги събера в раниците и да изпълня задачата.

Да и аз съм се чудил на подобна задача . Би трябвало да ги вижда и ако са в къщата , както можеш директно оттам да продаваш на аукциона.

Неактивен t0n1ty

  • Джоунин
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +13/-65
    • Профил
Re:Задача от таверната?
« Отговор #2 -: Ноември 30, 2009, 03:28:32 pm »
Да и аз съм се чудил на подобна задача . Би трябвало да ги вижда и ако са в къщата , както можеш директно оттам да продаваш на аукциона.
Да, но да приемем че къщатата му е най-малката тя може да събере 3 брони та стават 8 :) тука са за една задача ще тряя да си надгражда къщата

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Задача от таверната?
« Отговор #3 -: Ноември 30, 2009, 03:45:28 pm »
Много пъти е казвано задачите не са задължителни , ще напомним да се проверят , но и така ме съмнява някой да изпълнява подобни задачи заради наградата в тях . Ресурсите които се влагат имат далече по-висока цена от наградата.