Автор Тема: Именията на Фаролин...  (Прочетена 1031 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен baboon_power

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Именията на Фаролин...
« -: Декември 10, 2009, 01:05:45 am »
Исках да попитам в тази земя пише че всеки може да те атакува както ти можеш да атакуваш всеки..какво значи това? смисал аз как вивдам някой на каратата че да го атакувам?


И още един въпрос..като отида в таверната за работя..и ми дава на час колкото ми е левела..от долу обаче има специални работи..които са ми по професията..ок..ама ето една работа в момента мога да работя и тя ми дава по малко пари от ако работа нормално просто? специалните работи дават ли нещо повече освен пари? нещо по самата профеция?
« Последна редакция: Декември 10, 2009, 01:09:23 am от baboon_power »

Неактивен kyky

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +35/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Именията на Фаролин...
« Отговор #1 -: Декември 10, 2009, 01:12:04 am »
това става само когато отидеш на битка или за ресурси там освен тези два бутона има и трети на който пише герои и там можеш да видиш кой в момента е на същото място .. има една иконка със два меча кръстосани оттам можеш да го атакуваш ако сметнеш че можеш да го победиш.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Именията на Фаролин...
« Отговор #2 -: Декември 10, 2009, 01:27:55 am »
Когато имате повече занаятчийски точки във професията си, тогава и специалните задачи дават повече злато, но нищо повече, наградите за работа са само в злато. Няма някаква награда, примерно 10 занаятчийски точки за свършена работа, ако това имате в предвид.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен baboon_power

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Именията на Фаролин...
« Отговор #3 -: Декември 10, 2009, 01:34:37 am »
Мерси и на 2ма ви :) ++

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Именията на Фаролин...
« Отговор #4 -: Декември 10, 2009, 11:15:01 am »

И още един въпрос..като отида в таверната за работя..и ми дава на час колкото ми е левела..от долу обаче има специални работи..които са ми по професията..ок..ама ето една работа в момента мога да работя и тя ми дава по малко пари от ако работа нормално просто? специалните работи дават ли нещо повече освен пари? нещо по самата профеция?

http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=2575.0