Автор Тема: Наемник качва ниво  (Прочетена 3025 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Наемник качва ниво
« -: Декември 08, 2009, 09:42:20 pm »
21 ниво съм. Единият от наемниците ми обаче е 19 ниво. Т. е. - 2-ра категория. Някъде мярнах, че наемникът вече не можел да преминава в горна категория. Сега обаче системата ме пита да дам ли някакви злата, та наемникът да вдигнел ниво. Но вдигне ли си нивото на 20 - той става 3-та категория. Що за чудо? ???
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Наемник качва ниво
« Отговор #1 -: Декември 08, 2009, 09:52:38 pm »
Къде е чудото. Наемника ти може да стане и Категория 5 ако искаш.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Наемник качва ниво
« Отговор #2 -: Декември 11, 2009, 07:28:19 pm »
Но само нива ли ще вдига или и умения ще се добавят?

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Наемник качва ниво
« Отговор #3 -: Декември 11, 2009, 07:29:52 pm »
Но само нива ли ще вдига или и умения ще се добавят?

http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=6778.0

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Наемник качва ниво
« Отговор #4 -: Декември 11, 2009, 07:41:26 pm »
Цитат
1. Наемниците стрелци не могат да носят средно-тежка и тежка броня, независимо кое ниво са и колко сила притежават.
2. Наемниците не могат да носят Тежки щитове.

Тези двете не са достоверна информация..
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Наемник качва ниво
« Отговор #5 -: Декември 11, 2009, 10:43:30 pm »
Ще използвам темата за да попитам следното. Преди време си взех мистик 29 ниво. Днес стана 30 ниво и отиде в 4 категория. От кога е възможно това? Не бяха ли наемниците ограничени до категорията на героя?
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Kilgor

  • Гост
Re:Наемник качва ниво
« Отговор #6 -: Декември 11, 2009, 10:47:54 pm »
Ще използвам темата за да попитам следното. Преди време си взех мистик 29 ниво. Днес стана 30 ниво и отиде в 4 категория. От кога е възможно това? Не бяха ли наемниците ограничени до категорията на героя?

От това че е станал 30то ниво не следва че е отишъл в 4та категория. Наемника може да качи категория само в лечебница от съответната категория. В твоя случай трябва да заведеш твоя наемник в лечебница от 4та категория и да му повишиш категорията срещу такса в злато. Но ако самият ти си още в 3та , няма как да посетиш земя от 4та категория със съответната лечебница.

П.П. Опитай да му екипираш предмет от 4та категория.

pithtath

  • Гост
Re:Наемник качва ниво
« Отговор #7 -: Декември 11, 2009, 10:50:31 pm »
Ще използвам темата за да попитам следното. Преди време си взех мистик 29 ниво. Днес стана 30 ниво и отиде в 4 категория. От кога е възможно това? Не бяха ли наемниците ограничени до категорията на героя?

Отишъл е, можеш да му екипираш носии 4-та категория (след като го повишиш в лечебницата), но уменията му остават непокътнати. Единствено расте в атрибутни точки според правилата.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Наемник качва ниво
« Отговор #8 -: Декември 11, 2009, 10:56:49 pm »
Лошото е че дропа много падна заради разликата в нивата. Особено кожите. Или трябва да играя без него или да го разкарам. А е добре екипиран и с добри атрибути. Така въобще не ми върши работа. Както е тръгнало докато изкарам 3 категория ще стане поне 32-33 ниво
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

pithtath

  • Гост
Re:Наемник качва ниво
« Отговор #9 -: Декември 11, 2009, 11:07:59 pm »
Лошото е че дропа много падна заради разликата в нивата. Особено кожите. Или трябва да играя без него или да го разкарам. А е добре екипиран и с добри атрибути. Така въобще не ми върши работа. Както е тръгнало докато изкарам 3 категория ще стане поне 32-33 ниво

Нека стане, не е нужно да го екипираш с 4-ки носии, ако смяташ да го сменяш после. И все пак е само един или поне на един наблягаш, което е нищо.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Наемник качва ниво
« Отговор #10 -: Декември 11, 2009, 11:17:54 pm »
Нека стане, не е нужно да го екипираш с 4-ки носии, ако смяташ да го сменяш после. И все пак е само един или поне на един наблягаш, което е нищо.

Еми трябва ми. Всичките бонуси за злато и предмети са по наемниците. И ги пускам всичките за да намаля експиранса при добиването на кожи.

П.П. Не ми дава да го облека с 4-ка предмети. И няма нито една лечебница в която да му вдигна категорията. Далаверата е никаква!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

pithtath

  • Гост
Re:Наемник качва ниво
« Отговор #11 -: Декември 11, 2009, 11:23:45 pm »
Би трябвало да има такава лечебница, обърни се към по вещи лица по този проблем, а преди да го повишиш няма как да го екипираш в по-горна категория.