Автор Тема: Задачи и приключения  (Прочетена 1681 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен t0n1ty

  • Джоунин
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +13/-65
    • Профил
Задачи и приключения
« -: Декември 09, 2009, 01:42:05 pm »
Не смятате ли, че твърде много прецакахте задачите и приключенията ? Добре махнахте диамантите ама в приключението на Сонороия-Шампион на Сонория само пари дава нито опит нито предмети поне си ги оправете писна ми аз да бия по 17 мобчета за 400 голд ! Сигурно отговора ви ще е:Не е задължително да се изпълнява :) нали за т'ва са направени да се изпълняват, а то загуба на време поне ако е за толкова мобове или увеличете парите които се дават или намалете мобовете за за същото злато ако трябва! 17мобове=34точки=34часа, а и не са групи по едно са и к'во аз треа чакам почти две денонощия да изпълна тая мизерия с извинение, ако не съм премиум.

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Задачи и приключения
« Отговор #1 -: Декември 09, 2009, 01:49:39 pm »
Никой не задължава никой да изпълнява задачи или приключения, да бъде премиум или да харесва леля Цецка ако щете. Играете както намерите за добре и както на вас ви е изгодно. Мисля, че ако осъзнаете това ще приемате нещата по-лесно.  8)

Неактивен t0n1ty

  • Джоунин
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +13/-65
    • Профил
Re:Задачи и приключения
« Отговор #2 -: Декември 09, 2009, 01:55:40 pm »
Аз отдавна съм го осъзнал :) Все пак благодаря за съвета ! Нямам нищо против да махате диамантите те са платени  ок ама само злато да дава то е срамно са гледам задачите те дават в Сонория същите неща като в Селото на Надеждата там дори бяха и по-хубави хахаха :)

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Задачи и приключения
« Отговор #3 -: Декември 09, 2009, 08:29:43 pm »
Факт е, че са неуместни, но не моите, а твоите коментари.

Смени си подписа.

Неактивен nikoi

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 208
  • Karma: +15/-24
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Задачи и приключения
« Отговор #4 -: Декември 09, 2009, 08:35:13 pm »
И аз отначало мислех че е неизгодно(специално за 1 кат.) но като разбрах че в последната стъпка наградата е 6 сапфира си промених мнението.

Неактивен amog

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 24
  • Karma: +6/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Задачи и приключения
« Отговор #5 -: Декември 12, 2009, 10:25:10 pm »
Не знам как е 1ва или втора кат. обаче в трета,в пустите скали е добре.Последната награда е  легендарна броня и 6  скъпоценни рубина, които са безумно скъпи в аукциона.

pithtath

  • Гост
Re:Задачи и приключения
« Отговор #6 -: Декември 13, 2009, 02:11:25 am »
А взе ли ги рубините ?

Вероятно ги е взел :), но така или иначе 6 рубина са нищо, както и да е. Просто в момента приключенията не си струват изпълнението. И са много постни, но това си е лично мое мнение.