Автор Тема: относно вдигане на нивото  (Прочетена 1522 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен cindarela7

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +2/-0
    • Профил
    • Ел. поща
относно вдигане на нивото
« -: Май 27, 2009, 06:38:54 pm »
Чак ми е неудобно да задавам разни въпроси,които за другите са може би елементарни,но за първи път играя такава игра.Та става въпрос,когато достигна нужните точки за опит за вдигане на нивото,мога ли да си остана на същото примерно защото искам да си натрупам ресурси ?И дали е препоръчително или по-добре да ходя на по-високо ниво-където вероятно бонусите са по-добри ,но сигурно и изискванията и проблемите ще са повече?Кое е за предпочитане?Предварително благодаря за отговора,защото наистина сте много любезни!

Неактивен OldDeath

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 145
  • Karma: +8/-3
    • Профил
Re:относно вдигане на нивото
« Отговор #1 -: Май 27, 2009, 06:46:36 pm »
ами неможе да си седиш на същото ниво, автоматично го качваш .Нагоре наистина е мноог по-добре особено ако качиш на 20 ниво .. там става наистина интересно за игране , ,,а и ,бонусите са много големи.. да качем че от битка се случвада вземеш над 500 злато .. а и ако имаш предмети който ти качват златото може да стигнеш дори и до 1000 на битка.. което за по ниските нива е много трудно..  ;) бих ти препоръчал да качваш колко може повече нива..

Неактивен zLaGaD

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +7/-9
    • Профил
Re:относно вдигане на нивото
« Отговор #2 -: Май 27, 2009, 06:54:09 pm »
Единствения вариант героя ти да остане на дадено ниво е въобще да не провеждаш каквато и да е битка или да изпълниш куест даващ опит като награда . Не е задължително при вдигане на 10то ниво да се биеш в земите от категория 2 . Може да си останеш във "Равнината на надеждата" и да циклиш там , но ще ти писне точно след 2-3 дена :) Явно си с 2ра професия миньор , нали ?

Неактивен cindarela7

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +2/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:относно вдигане на нивото
« Отговор #3 -: Май 27, 2009, 07:03:18 pm »
Aз съм 5 ниво,но след 2 хода мога да стана 6.Притеснява ме факта,че моя воин дори щит си няма, а не знам на по-високо ниво какво ме чака.Но вероятно играта е съобразена с това кой какво може и притежава на дадено ниво.А относно битките-такива съм провеждала само срещу животни и крадци-не знам други дали са ми били във възможностите.Мерси за инфото.

Неактивен zLaGaD

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +7/-9
    • Профил
Re:относно вдигане на нивото
« Отговор #4 -: Май 27, 2009, 07:19:14 pm »
Показателите на съществата не се променят с промятана на нивото на героя ти . Остават си същите , но вдигайки ниво героя ти става по-силен и по-лесно би се справил с тях . На 6то ниво ще ти се появят нови места на които можеш да се биеш . Там естествено гадовете са по-силнички от тези с които до момента си се разправял(а) .
 Качвай левели и не се коси...

Неактивен cindarela7

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +2/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:относно вдигане на нивото
« Отговор #5 -: Май 27, 2009, 07:33:08 pm »
Точно за това си мислех,че вероятно гадините ще са по-силни.Но пък от друга страна в момента се дразня от факта,че моя герой пращи от енергия и здраве-ама с тия точки за действие...Е,въпрос на време.Мерси за съвета!