Автор Тема: неадекватни задачи за категрия 3  (Прочетена 2206 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

magic1

  • Гост
неадекватни задачи за категрия 3
« -: Декември 14, 2009, 05:33:04 am »
Всяка втора задача ми е изработи "Обикновена кожена броня", освен това е  в стил 11 брони, а ще получиш цели 4 точки за награда. Освен това поради това, че ми падат само кожи трета категория, а тези обикновени брони искат леки кожи  трябва да си малоумен да вземеш да изпълняваш тази задача. Кожите ти струват много повече от 600-1000 злато от наградата.

Ако ви липсват задачи, които да измислите за трета категория по-добре да пише нямам задачи за вас, отколкото да са толкова неадекватни за нивото на героя ми. Със същия успех може да добавите задачи да ходя да се бия с мобове 4 ниво когато съм 28- и да трябва да убия 60 а наградата да ми е 5 точки за действие...  !?!

Неактивен kyky

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +35/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:неадекватни задачи за категрия 3
« Отговор #1 -: Декември 14, 2009, 08:48:50 am »
Всяка втора задача ми е изработи "Обикновена кожена броня", освен това е  в стил 11 брони, а ще получиш цели 4 точки за награда. Освен това поради това, че ми падат само кожи трета категория, а тези обикновени брони искат леки кожи  трябва да си малоумен да вземеш да изпълняваш тази задача. Кожите ти струват много повече от 600-1000 злато от наградата.

Ако ви липсват задачи, които да измислите за трета категория по-добре да пише нямам задачи за вас, отколкото да са толкова неадекватни за нивото на героя ми. Със същия успех може да добавите задачи да ходя да се бия с мобове 4 ниво когато съм 28- и да трябва да убия 60 а наградата да ми е 5 точки за действие...  !?!


За пореден път ....четете форума!

1. Задачите от таверната НЕ СА ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ!
2. Както има безмислени така има и много хубави задачи, които за 3-4 хода ти дават от2 до 5 диаманта.
3. Ако става въпрос за приключение го коментирахме вече милион пъти, целта е крайния резултат 6 рубина и легендарен предмет.

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:неадекватни задачи за категрия 3
« Отговор #2 -: Декември 14, 2009, 08:57:59 am »
Всяка такава тема ми дава знак, че във форума се е появил нов форумен герой, който се мисли за пророк  :D ... отказва да прочете какво са написали пророците преди него и смята, че от него започва всичко. Това самовглъбяване на определени форумни обитатели започва да дразни не само мен ... явно.


Неадекватна е темата. Ако беше първа да, но за жалост бройката подобни дерзания гони трицифрено число и се конкурира по брой дерзания относно цената на диамантите.  :D

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:неадекватни задачи за категрия 3
« Отговор #3 -: Декември 14, 2009, 12:24:42 pm »
Кое на Вас ви е проблем ? Това, че приключенията и задачите не са задължителни ли ? След като са ви проблемни ги подминавайте и не стъпвайте в кръчмата. Ако искате да ги минавате все пак, не е нужно да сте мазохисти, просто ги приемете такива каквито са. Къде е проблемът не можах да разбера. Ще се уточните ли ?

magic1

  • Гост
Re:неадекватни задачи за категрия 3
« Отговор #4 -: Декември 14, 2009, 12:38:02 pm »
Как мога да си изтрия профила в този форум? не видях от редакция на профила къде е точно?

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:неадекватни задачи за категрия 3
« Отговор #5 -: Декември 14, 2009, 12:40:30 pm »
Каква е наградата ако ти кажа или помогна  от 1 до 3 диаманта или по адекватна ?

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:неадекватни задачи за категрия 3
« Отговор #6 -: Декември 14, 2009, 12:42:16 pm »
Не е вярно ,че задачите са лоши вижте само последните ми 3 :)

Имам специална задача за Вас. И, съдейки по делата Ви, Вие сте идеалния кандидат за нея. Местната милиция вече доста време отблъсква врага в Номадската крепост. Досега - без особен успех. Мисля, че можете да им помегнете. Унищожете 24 броя от Степен войн - Стрелец и се върнете да докладвате.

Награда:
Злато : 1400 - 1960
Диаманти : 4 - 8
Точки за действие : 8

Време е да отмъстим за загиналите ни другари, които паднаха жертва във войната срещу силите на злото в Безкрайните скали! Ако приемете задачата, трябва да тръгнете незабавно за там и да изтриете 22 броя Пират главорез от лицето на земята! Не проявявайте милост! Защото няма да получите такава от тях!

Награда:
Злато : 1400 - 1960
Диаманти : 4 - 8
Точки за действие : 8

Отново имаме проблем в Безкрайните скали. на врагове в района. Задачата Ви е да направите "прочистване" там. Унищожете 27 броя от Пират главорез тях и се върнете при мен.

Награда:
Злато : 1470 - 2030
Точки за действие : 8
П.С Тези са 4 категория но с другия ми герой 3 имаше пак задачи с награда диаманти и точки за действие :)

Неактивен smaitall

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +27/-40
    • Профил
Re:неадекватни задачи за категрия 3
« Отговор #7 -: Декември 14, 2009, 12:44:31 pm »
Преди ми се падаха с диаманти сега вече не .... сега освен да сабирам някфитъпи кости или дао бработвам 1ва категория бронии други няма....

magic1

  • Гост
Re:неадекватни задачи за категрия 3
« Отговор #8 -: Декември 14, 2009, 12:45:08 pm »
Ще ти дам 3 диаманта ако това е цената , за да нямам акаунт тук и да не ме обиждат хора, които са се почувствали нещо повече, защото са модератори. Не знам как си станал модератор, но знам, че всеки друг участник в този форум има по-нормално отношение от теб.
Един модератор не пише глупости като теб,  а ти си типичен хейтър, който е готов да обиди всеки без да има кой знае какъв смисъл в това, за собствено удоволствие и да покаже най-вече на собственото си Его колко е велик

magic1

  • Гост
Re:неадекватни задачи за категрия 3
« Отговор #9 -: Декември 14, 2009, 12:46:44 pm »
Никъде не съм споменавала, че задачите са лоши.   Има много хубави задачи. Нормално е да няма непрекъснато хубави задачи.   Бях написала, за тези, които са неадекватни, защото има и такива. 

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:неадекватни задачи за категрия 3
« Отговор #10 -: Декември 14, 2009, 12:48:02 pm »
Добре преведи ми 3 диаманта на акаунт kreatora3 и се считай за изтрита  *hihi* И пак ти казвам задачите не са със задължителен характер. Те по-скоро са там за разнообразие, колорит и за да ви създадат чувството, че гоните някаква цел. Ако ви се струват неадекватни ги пропускайте.

magic1

  • Гост
Re:неадекватни задачи за категрия 3
« Отговор #11 -: Декември 14, 2009, 12:52:36 pm »
диамантите са изпратени.

Радвам се, че ще бъда изтрита че повече никога няма да бъда обиждана във форума, защото съм дала feedback за нещо, което ми е направило впечатление в играта. 

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:неадекватни задачи за категрия 3
« Отговор #12 -: Декември 14, 2009, 12:54:18 pm »
2009-12-14 12:50:31 , System      [Отговор]        [Затваряне]   
magic1 Ви изпрати 3 диамант(а).

magic1:
...



Имаме изпълнена адекватна задача забележете с предварително заплащане. Сега ще изпълня и моята част от сделката и ще изтрия многоуважаваната от нас потребителка magic1. На добър час и пак заповядайте. Успех.