Автор Тема: Бъг Помагайте Моля ,Задача 2 : Пазител на Харода Стъпка 11/11  (Прочетена 2434 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dizelbg

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +2/-2
    • Профил
Задача: Унищожи Лидера на Синовете на кръвта.
Здравейте: Два пъти изпълнявам Приключението , два пати пречуках лидера и не ми дава задачата като изпълнена   ???

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
ти жив ли остана накрая?

Неактивен dizelbg

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +2/-2
    • Профил
Жив си е , дава си ми на 10-та битка победител и тва е, после ме пуска в града и нищо .

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Ти може да си победител,ако имаш живи наемници  а ти самият си умрял,при това положение не ти отчита приключението като изпълнено.Но ако ти оставаш жив явно има някакъв друг проблем за който немога да ти помогна :)

Неактивен dizelbg

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +2/-2
    • Профил
Еми да направя още един опит и освен да пратя доклада ли , знам ли какво, измъчих се  *UNDECIDED*

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Еми да направя още един опит и освен да пратя доклада ли , знам ли какво, измъчих се  *UNDECIDED*

  Значи гледай докато стигнеш до него да не би да ти остане Основният герой на 0 живот или след като го убиеш да си на 0 живот-тогава не го отчита.

Неактивен dizelbg

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +2/-2
    • Профил
Да всичко е наред вече , прави сте вапреки че сам победител героя е мартав , Приключението е изпалнено и темата може да баде изтрита. Едно голямо Благодаря  ;)