Автор Тема: Пуснати предмети от бижута.  (Прочетена 1154 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Пуснати предмети от бижута.
« -: Декември 14, 2009, 03:16:25 pm »
Привет. Стоя и си мисля, по някой път само седя без да си мисля и реших да попитам следното - допълнителния бонус от бижута за пуснати предмети при битки дали увеличава шанса за пускане на кожи от убити животни за кожарите?
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пуснати предмети от бижута.
« Отговор #1 -: Декември 14, 2009, 03:32:33 pm »
Не ми вкарвай думи в устата. Не съм казвал подобно нещо нито ме е вълнувал дропа на кожи. Дори не използвам пръстени с +дроп и +злато.

Бай дъ уей забелязвам че само за 1 ниво разлика дропа на кожи от едно и също място за едни и същи ходове ми падна почти 50%.

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пуснати предмети от бижута.
« Отговор #2 -: Декември 14, 2009, 03:33:20 pm »
Добре такива спомени имам сега ще ти разровя публикациите.
Ам значи не си бил ти извинявам се но някой го беше казал....(последните 7 страници от публикациите ти разрових)(трия си писанията)
« Последна редакция: Декември 14, 2009, 03:37:16 pm от RoLeR »
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

55551

  • Гост
Re:Пуснати предмети от бижута.
« Отговор #3 -: Декември 14, 2009, 06:52:16 pm »
Аз вече бях задавал този въпрос, Lord_SEVEN  :D. Не си спомням някой да ми отговори ;). А относно дропа ще спомена няколко случки:
Бих в "Сребърните конюшни" 3 пъти. И 3те пъти срещнах вълци с 6 нива под мен. И 3те вълка се отчетоха с по 1 кожа. Това си го обяснявам, че се случи по простата причина, че не ми трябваха кожите (по Закона на Мърфи). Два дни преди това ми трябваха кожи за приключване на приключение бих 3 дни за да събера кожи от животни горе-долу мое ниво, които по принцип често пускат и по 2 кожи (пак по същия Закон на тоя абдал Мърфи). Между другото доста променени награди за завършените приключения 2 категория - вече не си струва да се правят според мен.
Искам да вметна и още нещо за кожарите:
Кожарите 1ва категория лесно ще се справят без проблеми със събирането на 100те (че и много повече) леки одр. кожи , ако след вземането на професията започнат да бия в "Главата на глигана" до достигането на 11то ниво (не е нужно наемане на наемници с цел намаляне на притока на опит или помощ от др. герои). След 11то ниво, ако има нужда в "Бърлогата". Но все пак има нужда да се благодари на админите за това, че сега след обработката само на 1 лека одрана кожа вече се получава 1 лека кожа. Благодаря за вниманието и се извинявам на автора на темата за спама.
« Последна редакция: Декември 14, 2009, 06:54:27 pm от 55551 »

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Пуснати предмети от бижута.
« Отговор #4 -: Декември 14, 2009, 07:55:15 pm »
Ами не би трябвало да има. Все едно пръстените да дават бонус на миньорите при копане на руда. Обаче съм забелязал, когато се бия за кожи и използвам наемник с по-висок левел от разните там "добичета", бройката значително намалява.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
Re:Пуснати предмети от бижута.
« Отговор #5 -: Декември 14, 2009, 08:06:33 pm »
Ами не би трябвало да има. Все едно пръстените да дават бонус на миньорите при копане на руда. Обаче съм забелязал, когато се бия за кожи и използвам наемник с по-висок левел от разните там "добичета", бройката значително намалява.

това е заради модификатора за нива... винаги приравнява нивото на всички от групата спрямо най-високото в нея. с други думи ако си 24 ниво и ползваш наемник 29-то ще получиш опит и предмети все едно и ти си 29