Автор Тема: Обичам да спамя  (Прочетена 16858 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Обичам да спама
« Отговор #45 -: Октомври 16, 2010, 02:41:33 am »
Внимание: в тази тема никой не е писал от 120 дни. Може би е по-добре да започнете нова тема. Преценете сам/a/.
заболя ме сърцето от това :D

Неактивен anton4ev

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 50
  • Karma: +6/-15
    • Профил
Re:Обичам да спама
« Отговор #46 -: Октомври 17, 2010, 02:15:26 pm »
Рецепта за драконова люспена броня
[Плетени ръкавици]
Брони 445
Ловкост +14
Точност +18
Здравина 200/200
Ниво 59
Стойност 18000 g.
Категория 6
Оставащи изработки: 1
Необходима сила: 70
Еднократна рецепта

Ако някой прояви интерес да ми пише че ме мързи да си направя тема!
Аз му викам - Върви на майната си...А той тръгна за Пловдив !!!

Неактивен LordAleks

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +10/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Обичам да спама
« Отговор #47 -: Октомври 19, 2010, 10:45:24 pm »
Спам спам спам - бръм бръм бръм  ::)

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Обичам да спама
« Отговор #48 -: Ноември 07, 2010, 11:17:57 pm »
защо немските и руските браузерни игри са класи над българските??

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Обичам да спама
« Отговор #49 -: Ноември 07, 2010, 11:39:38 pm »
защо немските и руските браузерни игри са класи над българските??
Много по-висок житейски стандарт,много повече пари .... и там игрите не се кастрят с цел по-голяма  облага
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Обичам да спамя
« Отговор #50 -: Ноември 08, 2010, 12:05:38 am »
Айде, айде... просто знаят как се прави по-голяма облага.
Пример- игра, безплатна за регистрация и т.н. Да, ама платените екстри са ограничени. И играе едно огромно количество играчи- някои за класации, други да си карат по-спокойно- има начин да си опазиш една немалка част от ресурсите и въобще конкуренцията между големите риби да не ти се отразява- и то по никакъв начин. Такава беше ИГ навремето между другото. После се появиха едни неща, които поне аз не намирам за подходящи в MMORPG игра. Да, ама- контрапример- къде е мястото на подобно спокойно живуркане в MMORTS игра? Къде е мястото на скривалища за ресурс с немалък капацитет? Как така може хем да имаш достатъчно ресурс да си щракотиш без да изпадаш в крайности, хем да не предизвикваш останалите да те прегазят (а и те да не са принудени да го правят изобщо)? Нали интересът замира без конкуренция? Ами... не замира, докато има поне готини хора, с които да си пишеш в играта, и да знаеш, че винаги имаш свобода да се възползваш от играта наравно с другите. И ще влизаш, и ще щракаш. И броячът ще отчита - щрак, щрак, щрак,... И господата от РоссГосСтрах ще кажат- яяя, голяма активност има този сайт, я да уговорим едни неща за една реклама- що пък да се въртят банерите на конкурентите? Щрак-щрак-щрак - звън-звън-звън... Златен, златен звън...

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Обичам да спамя
« Отговор #51 -: Ноември 08, 2010, 12:22:21 am »
Само едно нещо ще кажа в имперския герой нищо не опира до късмет ,а до много пари в  момента в играта в която играя  ако имаш малко късмет ще спечелиш от някое подзение невероятна броня,бижу или оръжие ,а тук даже и да искараш хубава рецепта или трябва да си майстор или да имаш силна гилдия да ти изработи предмета и пак не е гаранция за хубав предмет.Единствения шанс е да бухнеш една камара пари за да изкараш изключителен предмет да купуваш рецепта след рецепта .Късмета и мисълта отиват на заден план за сметка на $$$$$

« Последна редакция: Ноември 08, 2010, 12:24:30 am от malelele »

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Обичам да спамя
« Отговор #52 -: Ноември 08, 2010, 01:25:56 am »
Само едно нещо ще кажа в имперския герой нищо не опира до късмет ,а до много пари в  момента в играта в която играя  ако имаш малко късмет ще спечелиш от някое подзение невероятна броня,бижу или оръжие ,а тук даже и да искараш хубава рецепта или трябва да си майстор или да имаш силна гилдия да ти изработи предмета и пак не е гаранция за хубав предмет.Единствения шанс е да бухнеш една камара пари за да изкараш изключителен предмет да купуваш рецепта след рецепта .Късмета и мисълта отиват на заден план за сметка на $$$$$


В един момент колкото и пари реално да вложиш , колкото и голяма да е гилдията нещата пак започват да буксуват . От категория пет нагоре нещата са много розови за определен тип герои , които с по-слаба екипировка могат спокойно да си се развиват , но за други става кошмар независимо от вложеното .
За пазител всичко ок , може да си кара спокойно , но за преследвач ако не се натъкмиш с ножки 49 , 59 ниво трудно се котираш на пазара . За метателни копия и дума не споменавам , защото славните им времена отдавна ги няма . Мистиците пък са някакво племе ,което е толкова орязано , че с навлизането на новите категории ще става  все по слаб типаж . На фона на един свиреп войн и един пазител се чудя какъв мистик се явява тоя , който няма техните способности . Ако в по-ниските категории не се усеща разликата в уменията , то с напредването им, ще се отрази драстично върху героите . Мистика вдига уменията с брой точки /максимум 50/ , но войните вдигат с проценти .
Sheremetev писа преди време , но темата му връзва прах из хрониките на форума .
За мен е нелогично и умението майсторство с проклятия което смъква по 50 мизерни точки от атрибутните на противникова група , но никога не действа така при вцепеняване , а с вложени 7 точки на това умение би следвало цялата група да се вцепенява .
Писах , писах и май се отнасям , та по-добре да взема да се поспра .......
« Последна редакция: Ноември 08, 2010, 01:27:57 am от styrshel »

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Обичам да спамя
« Отговор #53 -: Ноември 08, 2010, 01:48:20 am »
От друга страна се питам и защо са му на тъмния мистик тези 7 точки на майсторство с проклятията  като шест са напълно достатъчни или пък на светлия дори пет с една точка на божествена си  набавя необходимите за благословии ???

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Обичам да спамя
« Отговор #54 -: Ноември 08, 2010, 04:44:56 pm »
От друга страна се питам и защо са му на тъмния мистик тези 7 точки на майсторство с проклятията  като шест са напълно достатъчни или пък на светлия дори пет с една точка на божествена си  набавя необходимите за благословии ???
Сьс светъл мистик почти няма кой да играе,но все си мисля,че е голяма далавера да играе човек с него поради причината,че няма да се набута с надниците на наемници в 6-кат,ако си вземе примерно 4 кат наемник с добри умения и така до 6 кат.Като светлия мистик ползва божествена благословия с макс точки на самият герой.
Примерно ловец-наемник 4 кат залп 4,маисторство с лък или арбалет 5,орлово око 2 и прецизност 5

След употреба на божествената благословия точките в самите умения стават повече и ловеца ще бъде по-добър от всички останали в категорията.А пазител наемник? ;)
« Последна редакция: Ноември 08, 2010, 06:40:47 pm от desperado16 »

Неактивен LordAleks

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +10/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Обичам да спамя
« Отговор #55 -: Ноември 08, 2010, 05:27:57 pm »
Бе къде ще го намериш тоя наемник... Наемниците са орязани тачно колкота цялата игра. Аз с 1 герой обикалям 4 провинции да търся наемник - последният, вече повече от 2 месеца

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Обичам да спамя
« Отговор #56 -: Ноември 08, 2010, 06:34:04 pm »
Бе къде ще го намериш тоя наемник... Наемниците са орязани тачно колкота цялата игра. Аз с 1 герой обикалям 4 провинции да търся наемник - последният, вече повече от 2 месеца
Има такива,аз самият съм намирал такъв и то всичко както си трябва точките на точност и перфектен по уменията,мисля че някъде сред героите си имам такъв наемник за жалост не и светъл мистик герой.Важното е,че с такъв тип герой излизаш на далавера. :-X Макар,че се играе трудно с него,от финансова гледна точка спвстяваш много разходи в горните категории. :)

Неактивен LordAleks

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +10/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Обичам да спамя
« Отговор #57 -: Ноември 08, 2010, 11:24:11 pm »
Имаше...Герой- magiosnika e с 5 такива стрелци и аз си мисла ги вдигна и в 5 кат!
NB Всичките са с максималнети точки за категорията си

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Обичам да спамя
« Отговор #58 -: Ноември 11, 2010, 05:59:15 pm »
Кви са тия глупости които пиишете? Темата е СПАМ!!! :D :D
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:Обичам да спамя
« Отговор #59 -: Ноември 16, 2010, 10:25:38 pm »
Откривам фен клуб на феновете на спама всеки е добре дощъл но има задължително условие да сте спамили поне в една чужда тема :D
П.С но от спама обичам повече ракията *hihi*

И аз обичам спама
П.С но от спама повече обичам Цензура  ;)
« Последна редакция: Ноември 17, 2010, 08:47:21 am от prob4o »
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D