Автор Тема: Наемник мистик  (Прочетена 1637 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Abato

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 43
  • Karma: +4/-8
    • Профил
Наемник мистик
« -: Декември 26, 2009, 07:07:18 pm »
Колеги, моля помогнете, че съм бос по отношение на мистиците. Аз съм призрачен преследвач и имам два наемника - пазител и свиреп войн. Искам да взема и един мистик, който може да НИ лекува. Бихте ли ми казали какъв точно ми трябва, с какви умения /приоритетни/ да търся.
Благодаря Ви предварително.


Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Re:Наемник мистик
« Отговор #1 -: Декември 26, 2009, 08:02:37 pm »
Колеги, моля помогнете, че съм бос по отношение на мистиците. Аз съм призрачен преследвач и имам два наемника - пазител и свиреп войн. Искам да взема и един мистик, който може да НИ лекува. Бихте ли ми казали какъв точно ми трябва, с какви умения /приоритетни/ да търся.
Благодаря Ви предварително.



 Няма смисъл,вземай тъмен мистик да проклина врагътти и да сваля статса.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Наемник мистик
« Отговор #2 -: Декември 27, 2009, 05:46:15 pm »
Колеги, моля помогнете, че съм бос по отношение на мистиците. Аз съм призрачен преследвач и имам два наемника - пазител и свиреп войн. Искам да взема и един мистик, който може да НИ лекува. Бихте ли ми казали какъв точно ми трябва, с какви умения /приоритетни/ да търся.
Благодаря Ви предварително.



Ако действително ти трябва за да ви лекува, то трябва задължително да има уменията Майсторство с лекуването - всяка точка дава възможност да лекува още един герой и Лекуване - колкото повече точки, толкова повече здраве възстановява всеки рунд от битката.

Все пак, аз си мисля че мистика би ти бил по-полезен не като лечител, а поддържащ боец, можеш да попрочетеш какво се е изписало във форума на тази тема :)

Неактивен Lubopitko

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 213
  • Karma: +70/-52
    • Профил
Re:Наемник мистик
« Отговор #3 -: Декември 27, 2009, 06:40:15 pm »
не ти трябва мистик-лечител, а мистик-боец. Лечението с колбите става много по-бързо и качествено :). Наемниците мистици, колкото и да са слаби, рядко са удряни. И в други теми беше писано. В битка последни остават живи наемниците мистици (в повечето случаи). Пък те си свършват работата още в началото като вдигнат (свалят) уменията на останалите
Предложеният от Вас на аукциона Обсидианен вулканичен пръстен бе купен. Получихте 20900000 Злато.