Автор Тема: Чакам по 15 минути зареждане..  (Прочетена 5469 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Barbagalo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 72
  • Karma: +4/-26
    • Профил
Чакам по 15 минути зареждане..
« -: Декември 27, 2009, 05:27:24 am »
Чакам по 10-15 мин еднократно да ми зареди screen-а на секция "Герой" в "Герой", така че да мога да го излекувам след като съм постоянно в битки...
С Mozilla съм, изтрих си cookies - не е от това...  *hmm*

Неактивен Barbagalo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 72
  • Karma: +4/-26
    • Профил
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #1 -: Декември 27, 2009, 05:38:52 am »
Лелелееее, колко е изнервящо!!!

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #2 -: Декември 27, 2009, 09:49:11 am »
Чакам по 10-15 мин еднократно да ми зареди screen-а на секция "Герой" в "Герой", така че да мога да го излекувам след като съм постоянно в битки...
С Mozilla съм, изтрих си cookies - не е от това...  *hmm*

Опитай да изтриеш кеша, не куките. Но няма гаранция, че ще се оправи, може да имаш проблем и с връзката в момента.

Неактивен Barbagalo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 72
  • Karma: +4/-26
    • Профил
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #3 -: Декември 29, 2009, 10:25:26 am »
Нищо не става, сложих последна версия и на флаш-а и на браузъра, изтрих кеш и кукис и пак нищо!
Няма ли някой модератор да обърне внимание на проблема ми най-накрая???

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #4 -: Декември 29, 2009, 07:10:43 pm »
Нищо не става, сложих последна версия и на флаш-а и на браузъра, изтрих кеш и кукис и пак нищо!
Няма ли някой модератор да обърне внимание на проблема ми най-накрая???

За огромно съжаление някой от нас модераторите не разбират много от компютърни проблеми. Какво мога да ти отговоря - скоростта на моята интернет връзка е много бавна, въпреки това успявам без проблем да се бия, пробвах го с няколко акаунта дори. Не виждам как да е от играта.

Неактивен Barbagalo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 72
  • Karma: +4/-26
    • Профил
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #5 -: Декември 30, 2009, 08:27:00 am »
Проблемът не е в бързината на интернет връзката ми - тя е супер бърза. Единственият прозорец, който не ми зарежда е, повтарям, секция "Герой" в меню "Герой". Всички останали секции в меню "Герой" ми ги зарежда ("Умения", "Показатели", "Аватар", "Склад")...

Не мога да разбера защо става така!?!?

Неактивен Barbagalo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 72
  • Karma: +4/-26
    • Профил
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #6 -: Декември 30, 2009, 08:41:46 am »
Не, това е абсолютно нетърпимо - настоявам да разгледате профила ми и да остановите проблемът!
Инсталирах си и Internet Explorer и проблемът продължава да съществува - практически е невъзножно аз да излекувам героя си в битка или да разгледам предметите си в инвентрата без да посещавам магазин!!!

Неактивен Fight

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +59/-15
    • Профил
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #7 -: Декември 30, 2009, 09:08:49 am »
Пробвал ли си да поиграеш малко от различен компютър и интернет доставчик. Примерно от някоя интернет зала. Поне така ще разбереш дали наистина проблема е в твоят компютър/доставчик или от профила ти в играта.

Неактивен Barbagalo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 72
  • Karma: +4/-26
    • Профил
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #8 -: Декември 30, 2009, 10:09:32 am »
пробвах, да - проблемът е при мен - персонален - компютър/доставчик.

Неактивен kyky

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +35/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #9 -: Декември 30, 2009, 10:15:51 am »
Проблемът не е в бързината на интернет връзката ми - тя е супер бърза. Единственият прозорец, който не ми зарежда е, повтарям, секция "Герой" в меню "Герой". Всички останали секции в меню "Герой" ми ги зарежда ("Умения", "Показатели", "Аватар", "Склад")...

Не мога да разбера защо става така!?!?

При мен също е така но само при занаятчиите , пробвай да си махнеш ресурсите от 1-вата раница , тъйкато оттях според мен се ошашква като са много, особено ако ти е по слаба машината. Аз си държа в първата раница предмети а не ресурси и така става по бързо.

Неактивен Barbagalo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 72
  • Karma: +4/-26
    • Профил
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #10 -: Декември 31, 2009, 09:18:26 am »
Първата раница ми е обоортна - т.е. само за предмети, ресурсите са в третата, а машината ми е супер мощна....

Неактивен Barbagalo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 72
  • Karma: +4/-26
    • Профил
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #11 -: Януари 01, 2010, 02:55:36 pm »
Това вече на нищо не прилича! Инсталирах 3 браузъра - Mozilla, Internet Explorer и Opera. Нищо не става!

Продължвам да не мога да отварям секция "Герой" в меню "Герой" и съответно нито през страничното меню нито с цъкане на картинакта на героя в горния-ляв ъгъл! Не мога да прочета рецепта, не мога да се излекувам! НИЩО НЕ МОГА ДА СВЪРША!!!!!!!!!!

АДМИНИ, КЪДЕ СТЕ!?!?!

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #12 -: Януари 01, 2010, 04:12:07 pm »
Това вече на нищо не прилича! Инсталирах 3 браузъра - Mozilla, Internet Explorer и Opera. Нищо не става!

Продължвам да не мога да отварям секция "Герой" в меню "Герой" и съответно нито през страничното меню нито с цъкане на картинакта на героя в горния-ляв ъгъл! Не мога да прочета рецепта, не мога да се излекувам! НИЩО НЕ МОГА ДА СВЪРША!!!!!!!!!!

АДМИНИ, КЪДЕ СТЕ!?!?!

До 4ти няма да работи екипа, ще докладвам да проверят тогава ако могат да открият проблема.

Неактивен Lenovo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 66
  • Karma: +11/-28
    • Профил
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #13 -: Януари 02, 2010, 11:03:53 pm »
Може компютъра ти да е слаб ... (едвам да зарежда флаш съдържанието а в страницата Герои е много)
Другата причина може да е от антивирусна или блокираща програма ... примерно някоя добавка като AdBlock Plus или подобни може да  е и от антивирусната

Неактивен Barbagalo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 72
  • Karma: +4/-26
    • Профил
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #14 -: Януари 05, 2010, 08:13:18 pm »
Гледах си антивирусната, не ми се вижда никой от add-on–ите й да ми пречи на флаша... а компа ми, повярвай ми, не е никак слаб... неам думи направо...

Все още никой не е обърнал внимание на случая ми...